Wiosna - czas dobrych decyzji!

Obecnie setki osób poszukuje możliwości dobrego zarobku, jednak nie byle gdzie, a w firmie, która zadba o bezpieczeństwo i pomoże w każdej sytuacji. Zatem zadaliśmy kilka pytań Pani Ewelinie z firmy A&J Partners Opiekunki, co trzeba zrobić, żeby nie przegapić swojej szansy!

Byt ajpartners szukasz pracy

aj partners premia euro

Ile można zarobić jako Opiekun/ka osób starszych?

Aż do 1700 euro miesięcznie „na rękę”, z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem. A teraz gdy rozpoczęła się wiosna, dodajemy do wynagrodzenia premię wiosenną nawet plus 300 euro! Więc to idealny moment żeby się zdecydować i zadzwonić lub wysłać zgłoszenie przez naszą stronę internetową.

A jeśli Pan/i opiekował/a się tylko kimś w rodzinie, czy to wystarczy?

Oczywiście, to doświadczenie i umiejętność zaopiekowania się drugim człowiekiem są dla nas najważniejsze, dlatego nie wymagamy dyplomu, czy doświadczenia zawodowego. Opieka nad członkiem rodziny również jest bardzo ważna.

Czy w związku z koronawirusem można nadal wyjeżdżać jako Opiekun/ka?

Tak, ponieważ praca Opiekuna w domu Podopiecznego, w obecnej sytuacji umożliwia, jako jedna z niewielu grup zawodowych, dalszą pracę tak, jak dotychczas. Ponieważ Seniorzy przez ograniczoną mobilność, głównie są w domach, nie wychodzą, więc też nie mają kontaktu z innymi - unikając zakażenia koronawirusem, a Panie i Panowie Opiekunowie, ograniczając wyjścia do minimum i zachowując środki ostrożności, mogą pozostać przy swoich podopiecznych bezpiecznie.

Sytuacja jednak jest dynamiczna, czy każdy Opiekun i każda Opiekunka mogą liczyć na pomoc A&J Partners?

Można powiedzieć, że nie opuszczamy Ich ani na moment. Jest to dla nas wszystkich wyjątkowy czas – wspieramy bez przerwy, jesteśmy w stałym kontakcie, uruchomiliśmy serwis informacyjny, sprawdzamy stosowanie środków higieny w busikach oraz na zleceniach. Wszystkie nasze działania na dzień dzisiejszy dotyczą jednego – zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Opiekunom jak i Podopiecznym. To jest dla nas priorytet, aby setki osób szukających pracy, miało ją zapewnioną, a ci, którzy już są przy Seniorach, mogli nadal się nimi bezpiecznie opiekować – i to się udaje. Pamiętajmy, że tylko razem jesteśmy silni!

Co inni mówią o A&J Partners?

- Najbezpieczniej zgłosić się do firmy, która jest już od 15 lat i wie co robi, ufają im tysiące Opiekunek, a każda
z nich ma swojego Opiekuna Kontraktu, wspierającego na każdym kroku – podpowiada Pani Alicja z Dąbrowy Górniczej, która wyjechała z A&J Partners pierwszy raz 4 lata temu i jest z nimi do dziś.

belka kontakt

zyczenia aj partners

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Nawilżacz powietrza – jaki wybrać na jesień 2022?

Nawilżacz powietrza – jaki wybrać na jesień 2022?

Sanatorium Bałtyk

Najlepszy pomysł na odpoczynek? Zapraszamy nad Bałtyk!

Bytomskie centrum kultury Zdjęcie Główne

Już 15 sierpnia startuje wakacyjny BECEKOBUS

Dni Bytomia 2022

Przed nami największe wydarzenie kulturalne – Dni Bytomia

Główne ggpoker native campaign 2 1000x600

Neymar widziany w Monte Carlo przy pokerowym stole

Sony Centre SILESIA 1

Otwarcie nowego salonu Sony Centre na Śląsku!