Wpadł bo... prowadził nerwowo samochód. Bytomianin miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu zatrzymali kierowcę, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna dodatkowo posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów oraz kierował pod wpływem alkoholu. Ponadto okazał się osobą poszukiwaną.

ARC
Policja

Poszukiwany bytomianin zatrzymany. Miał przy sobie narkotyki

We wtorek, 18 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bytomskiej komendy zauważyli samochód, którego kierowca jechał nerwowo. Mundurowi zatrzymali auto do kontroli na ulicy Musialika.

Podczas wykonywanych czynności policjanci zwrócili uwagę na nerowe zachowanie kierowcy, co mogło wskazywać, że mężczyzna znajduje się pod działaniem środków odurzających. Wykonany test wykazał, że 43-letni mężczyzna może być pod wpływem narkotyków.

Bytomianin dodatkowo posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd, a wynik badania alkomatem wykazał u niego 0,11 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto stróże prawa znaleźli przy nim kilka gramów amfetaminy i ustalili, że jest poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zakurzona alfa romeo

Może Cię zainteresować:

To jest obywatelska postawa! Dzięki niemu pijany kierowca daleko nie pojechał

Autor: Redakcja Bytomski

21/06/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon