Wystawa w Bramie

Kobiety, kwiaty, konie i koty - to ulubione obiekty plastyczne Marty Taciak, której prace będziemy mogli zobaczyć już w czwartek (11 lipca) w klubie Brama.
Bytomski2 piekne na k
Staram się wybierać tematy wdzięczne, które przywołują pozytywne skojarzenia – tak bytomianka uzasadnia swoje zainteresowania artystyczne.

piekne na k

Nie jestem profesjonalistką, tworzę przede wszystkim dla siebie - mówi Taciach. To będzie moja pierwsza samodzielna wystawa. Trudno jest jednak odmówić jej warsztatu, nad którym pracowała od ponad dziesięciu lat. Swoją pasję rozwijała pod okiem Haliny Węgrzyńskiej, związanej z szombierskim klubem Relaks. Dziś, jako wolontariuszka, sama prowadzi tu zajęcia artystyczne dla dzieci.

Twórczości bytomskiej pasjonatki będziemy mogli się przyjrzeć podczas czwartkowego wernisażu w klubie Brama. Tego dnia czeka nas tu także Blues Jam Session. Początek o 20.00.

Marta Taciak - Bytomianka, absolwentka Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego. Od 2002 roku związana z pracownią malarską Haliny Węgrzyńskiej, działającej w klubie Relaks przy Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tu od podstaw szlifowała swój warsztat plastyczny, szkoląc się w rysunku i malarstwie. Dziś, już jako wolontariuszka klubu, wciąż rozwija swoją pasję obrazując piękno i żywiołowość otaczającego ją świata.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon