Xtreme Fitness Bytom już wkrótce świętuje 7. urodziny!

Xtreme Fitness Bytom to lokalny klub fitness, który jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców Bytomia i nic w tym dziwnego. W ich ofercie można znaleźć różnorodne zajęcia sportowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Co ciekawe, klub 30 stycznia 2023 roku będzie obchodził swoje 7. urodziny! Szczegóły poniżej.

Xtreme Fitness Bytom już wkrótce świętuje 7. urodziny!

Xtreme Fitness Bytom – co takiego oferuje?

Xtreme Fitness Bytom to lokalny klub fitness, który jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców Bytomia. Powód? To miejsce oferuje zróżnicowane zajęcia sportowe jak: Zumba, Boks, Płaski brzuch, Pilates, Joga, Power Pump i wiele więcej. Co ciekawe, ich siłownia jest również dobrze wyposażona i stwarza doskonałą okazję, aby klubowicze mogli poćwiczyć nad wybranymi partiami ciała. Trenerzy Xtreme Fitness Bytom zawsze chętnie służą radą, a gdy zachodzi taka potrzeba, pokazują jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenie. Zatem osoby, które od jakiegoś czasu noszą się z zamiarem zapisania się na zajęcia, z pewnością powinny odwiedzić Klub już 30 stycznia br. Powód? To właśnie w tym dniu Xtreme Fitness Bytom będzie świętował swoje 7. urodziny!

7. urodziny zbliżają się coraz większymi krokami!

Zgadza się! Aktualnie Xtreme Fitness Bytom przygotowuje się do celebrowania swoich 7. urodzin, które odbędą się już 30 stycznia 2023 roku. Z tej okazji Klub serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Bytomia to hucznego świętowania. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Nie da się ukryć, że jest to doskonała okazja do bliższego poznania Xtreme Fitness Bytom oraz oferowanych przez nich usług.

30 stycznia 2023 roku – Xtreme Fitness obchodzi 7. urodziny!
Xtreme Fitness Bytom zaprasza!
ul. Krakowska 21
41-902 Bytom
e-mail: bytom@xtremefitness.pl
Tel. 728 466 853
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon