Xtreme Fitness Gyms już wkrótce obchodzi 10. urodziny!

Xtreme Fitness Gyms to sieć klubów fitness, stworzona w 2012 roku przez Łukasza Dojkę. Dziś cieszy się popularnością w całym kraju. Okazuje się, że sieć już wkrótce obchodzi swoje 10-te urodziny. Jedno trzeba im przyznać, przez ten czas nie próżnowali, lecz stale rozwijali swoją ofertę. Dzięki temu, zmotywowali mieszkańców kraju nad Wisłą do aktywności fizycznej i jednocześnie dbania o własne zdrowie. Oczywiście do hucznego świętowania przyłączy się również bytomski Xtreme Fitness, który z okazji okrągłej rocznicy, zaprasza mieszkańców na Dni Otwarte. Szczegóły poniżej.

Xtreme Fitness Gyms już wkrótce obchodzi 10. urodziny!

Dni Otwarte w Xtreme Fitness Bytom

Bytomianie, którzy ukończyli 15 lat i od dłuższego czasu szukają ciekawych zajęć sportowych, chyba nie mogli lepiej trafić. Xtreme Fitness Bytom zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do udziału w bezpłatnych Dniach Otwartych, które odbędą się jeszcze w tym tygodniu, a mianowicie 28 – 30 września br. Nie da się ukryć, że to doskonała okazja, aby świętować 10-lecie Xtreme Fitness Gyms, a także bliżej poznać bytomski klub fitness, prowadzący szereg ciekawych zajęć jak: Zumba, Joga, TBC, BPU, XFight, boks, zdrowy kręgosłup i wiele więcej. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie atrakcje przygotowali?

Atrakcji bez liku

Zgadza się, będzie się działo! Z okazji Dni Otwartych Xtreme Fitness Bytom przygotował dla wszystkich zainteresowanych, szereg bezpłatnych atrakcji, jak na przykład:

  • Degustacja produktów,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Zawody z nagrodami,
  • Maraton zajęć fitness.

Co ciekawe, bytomianie mogą odwiedzić stoiska partnerów (tzn. DepilConcept, REHAN Aleksander Nikoniuk, Pod Herbacianą Różą, Diety od Brokuła, Karol Ślepaczuk - Estetyk Sylwetki, BodyPak), a także skorzystać z promocyjnej oferty na karnety. Z resztą wszelkie szczegóły związane z wydarzeniem można sprawdzić na oficjalnym Fan Page’u Xtreme Fitness Bytom. Warto podkreślić, że w tych dniach, bytomski klub będzie czynny od 6:00 do 23:00. Nie pozostaje nic innego, jak włożyć ubrania sportowe i uwolnić endorfiny.

Nie przegap! 28 – 30 września 2022 roku – Dni Otwarte w Xtreme Fitness Bytom
Xtreme Fitness Bytom zaprasza!
ul. Krakowska 21
41-902 Bytom
e-mail: recepcja.bytom@xtremefitness.pl
Tel. 728 466 85

WWW || FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon