Zaatakował młodszego i słabszego. Teraz szuka go Policja

Poddusił, powalił na ziemię i kopnął w twarz. Dwudziestokilkuletni mężczyzna zaatakował nieletniego chłopaka na ulicy w biały dzień. Napastnika szuka bytomska Policja.

KMP Bytom
39 723488 g

Do zdarzenia doszło 13 lipca niedługo przed godziną 20:00 na ulicy Chrzanowskiego na wysokości wjazdu na teren parkingu dla pracowników Urzędu Miejskiego. Nieznany mężczyzna złapał ręką za szyję nieletniego, po czym przewrócił go na ziemię i kopnął w twarz. Sprawcę, jak biegnie z towarzyszem zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane na ratuszu.

Bytomscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości napastnika. To młody mężczyzna polskiej narodowości w wieku ok. 20 - 25 lat, średniego wzrostu (170 - 180 cm) o wysportowanej sylwetce i z ciemnymi włosami. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską bluzę, krótkie, jasne spodnie, ciemne buty sportowe i czarną czapkę typu bucket.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę są proszone o kontakt z II Komisariatem Policji w Bytomiu pod numerem telefonu 47 853 36 10 lub numerem alarmowym 112.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon