Zabójstwo 18-letniej Wiktorii z Bytomia. Pogrzeb odbędzie się w Kościele p.w. Św. Jacka

18-letnia Wiktoria, która zmarła na skutek uduszenia, zostanie pochowana w Bytomiu. Zabójstwa dokonał 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut zabójstwa „w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie”.

Parafia pw. Św. Jacka/ FB
Pogrzeb Wiktorii z Bytomia

Zabójstwo 18-letniej Wiktorii z Bytomia. Wiadomo, gdzie zostanie pochowana

Do zabójstwa doszło w sobotę, 12 sierpnia. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 18-latka poznała mieszkańca Radzionkowa kilka godzin później. Natomiast po godzinie 16, policjanci otrzymali, od postronnej osoby, informację, że w mieszkaniu przy ulicy Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety. Jak się okazało, zmarła to 18-letnia Wiktoria.

W niedzielę około godziny 8.00 na terenie powiatu tarnogórskiego zatrzymany został 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. 19-latkowi grozi dożywocie.

Jak ustalili śledczy 18-letnia Wiktoria została uduszona przez Mateusza H., a następnie jej ciało owinięto w folię. Rodzina zmarłej bytomianki podała szczegóły pogrzebu.

- Msza żałobna odprawiona zostanie w Kościele p.w. Św. Jacka w Bytomiu dnia 18.08.2023 roku o godz. 12.00, po której nastąpią uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym ,,Jeruzalem" przy ul. Staffa w Bytomiu. O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku rodzice - czytamy w treści klepsydry.
Zabójstwo Bytom

Może Cię zainteresować:

Tragiczny finał imprezy zakrapianej alkoholem. Nie żyje 41-letni mieszkaniec Bytomia

Autor: Redakcja Bytomski

23/03/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon