Żadna przeszkoda mu niestraszna. Mamy wicemistrza Europy!

Kiedyś z sukcesami uprawiał judo, a dziś sprawdza się w biegach z przeszkodami. Były uczestnik programu "Ninja Warrior" właśnie dołożył do kolekcji wielki sukces.

Fot. Facebook/Socios Silesia
Krzysztof budzisz socios silesia

Krzysztof Budzisz już jest dobrze znany bytomianom. Kiedyś z powodzeniem uprawiał judo i zdobywał medale mistrzostw Polski. Dziś jeszcze lepiej sobie radzi w biegach przeszkodowych.

Niedawno we włoskiej miejscowości Lago odbyły się mistrzostwa Europy w biegach przeszkodowych. Uczestnicy rywalizowali na stadionie, z którego w okresie zimowym korzystają biegacze narciarscy i kombinatorzy narciarscy. Tym razem trasa była pełna wymagających utrudnień.

Budzisz rywalizował w kategorii wiekowej 44-49 lat. Zawodnik Socios Silesia miał do pokonania 16-kilometrową trasę. Na mecie był drugi, dzięki czemu może pochwalić się tytułem wicemistrza Europy.

Bytomianin tym samym uzupełnił swoją kolekcję o brakujący element. W przeszłości zdobywał już złoto i brąz w mistrzostwach Europy. Może także pochwalić się brązowym medalem w rywalizacji drużynowej.

Krzysztof Budzisz z przeszkodami radzi sobie doskonale. Wielokrotnie stawał na podium w mistrzostwach Polski. W dodatku ponad rok temu wziął udział w programie telewizyjny "Ninja Warrior", w którym uczestnicy pokonują tor pełen ekstremalnych przeszkód.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon