Zaginęła 16-letnia Kornelia Nowak z Bytomia. Jest mieszkanką dzielnicy Szombierki

Trwają poszukiwania 16-letniej Kornelii Nowak. Nastolatka wyszła z domu przy ulicy Obywatelskiej kilka dni temu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona opuściła miejsce zamieszkania ze swoim pełnoletnim chłopakiem, mieszkańcem Siemianowic Śląskich.

SOS Zaginięcia
Zaginęła Kornelia Nowak

Zaginęła 16-letnia Kornelia Nowak z Bytomia

Dnia 10 czerwca 2023 roku około godziny 14.00 Kornelia Nowak wyszła z domu przy ulicy Obywatelskiej. Nastolatka prawdopodobnie wyszła w towarzystwie swojego pełnoletniego chłopaka, który mieszka przy ulicy Świętej Barbary w Siemianowicach Śląskich. Telefon zaginionej jest aktywny

Kornelia ma 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma blond włosy sięgające do ramion. Jej znakiem szczególnym jest brodawka na szyi. Nie wiadomo nastolatka była ubrana w dniu zaginięcia. Wiadomo jedynie, że miała przy sobie dużą, czarną torebkę i czarne buty sportowe.

Osoby, które widziały zaginioną lub znają jej miejsce pobytu proszone są o pilny kontakt z policją pod nr tel 47 853 38 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 13.06.23 R., GODZ. 15:00

Jak informują służby, nastolatka została odnaleziona.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon