Zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie ruszyły!

Wakacje tuż tuż, dlatego SKARPA BYTOM ruszyła z zapisami na kolejną letnią edycję półkolonii dla dzieci w wieku 7-13 lat. Jak co roku, oprócz codziennej przygody w największym centrum wspinaczkowym w Polsce, organizatorzy przygotowali też inne atrakcje dla najmłodszych, w tym m.in. tworzenie muralu sprayami do graffiti, warsztaty tworzenia mydełek, pluszaków, ognisko z kiełbaskami i wiele innych aktywności.

zapisy-na-letnie-polkolonie-na-skarpie-ruszyly

Program Półkolonii na Skarpie obejmuje 10 godzin zajęć sportowych, plastycznych i ogólnorozwojowych. Główną atrakcją są zajęcia na ściankach wspinaczkowych pod okiem wykwalifikowanych operatorów i doświadczonych wychowawców. Na terenie obiektu dostępne są strefy wspinaczkowe przeznaczone dla dzieci w każdym wieku: Gryfne Wspinanie – 14 torów wspinaczkowych dla najmłodszych, dziecięca boulderownia oraz duże ściany wspinaczkowe dla nieco starszych uczestników.

Nie tylko wspinaczka

Oprócz wspinaczki w harmonogramie zajęć jest mnóstwo innych niespodzianek dla uczestników. Zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe będą odbywać się na nowym Gryfnym Placu Zabaw oraz w strefie zewnętrznej z torami przeszkód, OCR i strefą parkour. Podczas najbliższej edycji przewidziane są warsztaty String Art, czyli malowanie obrazów nicią. Technika polega na nawlekaniu kolorowych nici między wyznaczonymi punktami, co daje nieskończenie wiele możliwości. Warsztaty rozwijają kreatywność i umiejętności manualne. Dzieci będą mogły również stworzyć mydełka i misie. W programie przewidziane jest też MINI GRAFFITI JAM, podczas którego uczestnicy stworzą mural na specjalnie przygotowanej ścianie. Nie zabraknie też pikniku z pożegnalnym ogniskiem z kiełbaskami i watą cukrową.

Liczba miejsc ograniczona

Cena – 980 zł obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) i zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:30. Rodzeństwa oraz uczestnicy zimowych Półkolonii 2024 na Skarpie mogą liczyć na 10-proc. rabat. Zapisy odbywają się telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 601 141 111, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie internetowej.

TURNUSY:

  • 8-12 LIPCA
  • 15-19 LIPCA
  • 22-26 LIPCA
  • 29 LIPCA – 2 SIERPNIA

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon