Zbadaj się w Agorze

Już 26 września galeria zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, porady lekarskie i kosmetyczne oraz promocje zdrowej żywności w ramach ,,Śląskiej Jesieni ze Zdrowiem’’.

Bytomski2 Agora Bytom Jesien
Agora-Bytom Jesien

„Śląska Jesień ze Zdrowiem” to wyjątkowa kampania zapoczątkowana przez Barbarę Dziuk, Radną Sejmiku Województwa Śląskiego, mająca na celu lansowanie prozdrowotnego trybu życia. Poprzednie edycje imprezy okazały się dużym sukcesem, dlatego powraca ona i tym razem do Agory Bytom. – Z roku na rok akcja zyskuje coraz większą liczbę sympatyków. Ogromnie nas to cieszy. W końcu ta kampania promuje to, co bardzo ważne – zdrowie i dbanie o siebie – mówi Hanna Petters, marketing manager w Agorze Bytom.

„Śląska Jesień ze Zdrowiem” w Agorze rozpocznie się w czwartek 26 września o godz. 10.00, a zakończy o godzinie 14.00. Klienci Galerii będą mogli zbadać krew, ciśnienie, czy słuch. Do dyspozycji będą specjaliści i lekarze, który odpowiedzą na pytania i udzielą porad. Swoje stanowiska przygotują m.in. bytomski Sanepid, Zespół Policealnych Szkół Medyczno –Społecznych, Warsztaty Terapii Zajęciowej i Centrum Ochrony Słuchu Bytom, a także najemcy Agory – Społem, Dr Bardadyn, Fielmann i Pure.

W dobie, kiedy wzmacniacze smaku i różnego rodzaju szkodliwe konserwanty dominują na rynku żywnościowym, warto będzie zapoznać się także ze zdrowymi, ekologicznymi produktami. Zbilansowana i odżywcza dieta to klucz do zachowania dobrej kondycji fizyczno-psychicznej. Podobnie jest z kosmetykami – tylko te odpowiednio dobrane i naturalne, najlepiej przysłużą się naszemu ciału. Informacji na ten temat będzie można wysłuchać podczas V edycji „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem”, a także skorzystać z promocji na zdrowe i ekologiczne produkty.

Partnerami kampanii są: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu oraz Specjalistyczny Szpital nr 2 w Bytomiu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon