Zima powraca do ośrodka narciarskiego SPORTDOLINA BYTOM!

Naturalne opady śniegu, przy ujemnej temperaturze wspomagane są przez cały sezon zimowy sztucznym naśnieżaniem. Dzięki temu, stok w Bytomiu jest najdłużej działającym obiektem miejskim w kraju. Sezon trwa tu równie długo, jak w Beskidach.

Zima powraca do ośrodka narciarskiego SPORTDOLINA BYTOM!

SPORTDOLINA Bytom – co oferuje w sezonie zimowym?

SPORTDOLINA Bytom to przede wszystkim:

 • 2 wyciągi narciarskie,
 • Oświetlony stok, który czynny jest codziennie od godziny 10 do 20,
 • Najlepiej oceniana szkółka narciarska posiadająca wystarczającą liczbę instruktorów narciarstwa i snowboardu, by móc szkolić wszystkie dzieci i dorosłych zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności, nawet w szczycie sezonu,
 • Bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego,
 • Serwis narciarski i snowboardowy, który od lat cieszy się w regionie znakomitą renomą,
 • Restauracja „Pod Progiem”,
 • Strefa dla saneczkarzy,
 • Bezpłatny parking.

   SPORTDOLINA Bytom – gdzie szukać aktualnych informacji?

   SPORTDOLINA zlokalizowana jest na obrzeżach rezerwatu Segiet w Bytomiu przy ul. Blachówka 94. Osoby zainteresowane, mogą w każdej chwili sprawdzić aktualne warunki na stoku, odwiedzając stronę internetową sportdolina.pl. Kamera online rejestruje obraz na żywo przez cały rok. Na stronie znajdują się również wszystkie niezbędne informacje dotyczące obiektu, dojazdu, warunków oraz cenniki.

   Raj dla miłośników zjazdu na sankach

   Obiekt w sezonie zimowym jest chętnie odwiedzany przez miłośników sanek. Na stoku wydzielana jest specjalna strefa do zjazdów, dzięki temu nawet gdy za oknem nie widać śniegu, SPORTDOLINA jest gwarantem zimowej zabawy przez cały sezon.

   SPORTDOLINA Bytom to najlepsze miejsce do korzystania z zimowych sportów i atrakcji

   To wyjątkowe miejsce na mapie aglomeracji śląskiej. Jako jeden z niewielu obiektów zapewnia kompleksowe usługi, również w zakresie gastronomii i organizacji imprez. Można więc tu spędzić cały dzień, korzystając z szeregu opcji oferowanych przez kompleks SPORTDOLINA.

   Jeśli ktoś chce nauczyć się jeździć na nartach, snowboardzie lub zabrać dziecko na sanki, bez konieczności spędzania wielu godzin w samochodzie – SPORTDOLINA Bytom to najlepsze miejsce do korzystania z zimowych sportów i atrakcji – przez 7 dni w tygodniu.

   Bytom ul. Blachówka 94
   www.sportdolina.pl
   Kontakt SPORTDOLINA - 732897981
   Kontakt SZKÓŁKA, INTRUKTORZY - 794656628

   Subskrybuj bytomski.pl

   google news icon