Zimowa plenerowa parada z Mikołajem już w niedzielę 10 grudnia 2023 r. w Bytomiu

Jarmark Świąteczny w Bytomiu już zdążył podbić serca mieszkańców miasta. Teraz jest jeszcze jedna okazja, by odwiedzić Rynek. W ramach Jarmarku w niedzielę 10 grudnia 2023 r. odbędzie się Zimowa Plenerowa Parada z Mikołajem. Sprawdźcie szczegóły.

Grudzień w Bytomiu rozpoczęliśmy z przytupem - magicznym Bytomskim Jarmarkiem Świątecznym. Teraz czas na kolejną odsłonę tego wydarzenia - Zimową Plenerową Paradę z Mikołajem i jego niezastąpionymi pomocnikami.

Zimowa parada z Mikołajem po Bytomiu

Wszystko odbędzie się 10 grudnia (niedziela), od godz. 17.00. Spotkamy się na placu Karin Stanek 1 pod Bytomskim Centrum Kultury, a potem wspólnie przejdziemy ulicą Piekarską na bytomski Rynek. Do parady oczywiście można dołączyć również na jej trasie.

Na ulice Bytomia wyjedzie Santa Truck, za pomocą którego św. Mikołaj wprowadzi świąteczny klimat do Bytomia. Mikołajowi będą towarzyszyły świąteczne maskotki, mażoretki, orkiestra oraz akrobaci cyrkowi.

- Do udziału w Paradzie zapraszamy Was w najpiękniejszych i najbardziej kreatywnych strojach zimowych. Jeżeli nie macie przebrania, też dołączajcie. Razem zamienimy ją w prawdziwą zimową krainę pełną magii i radości! Będą niespodzianki, słodkości i mnóstwo zabawy. Każdy, kto weźmie udział w Paradzie, będzie miał możliwość wykonania zdjęcia z Mikołajem! - zachęcają organizatorzy z Bytomskiego Centrum Kultury.

Zapraszają organizatorzy: BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Miasto Bytom, Miejski Zarząd Dróg i Mostów; współorganizatorzy – Śląskie. Pozytywna energia, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, Jarmarki Śląskie i partner – Metropolia GZM.

Przypominamy, że Bytomski Jarmark Świąteczny wystartował 1 grudnia i potrwa aż do 8 stycznia 2024 r. Stoiska i ozdoby świetlne (w tym choinka i maluch) są ustawione na Rynku. Stoiska są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, a w soboty i niedziele od 10.00 do 22.00.

Lodowisko wroclawska

Może Cię zainteresować:

Wraca lodowisko pod chmurką w Bytomiu. Start w Mikołajki

Autor: Redakcja Bytomski

05/12/2023

Bytomski Jarmark Świąteczny

Może Cię zainteresować:

Rusza Bytomski Jarmark Świąteczny. Będą kolędy, fire show i pokazy rzeźbienia w lodzie

Autor: Redakcja

01/12/2023

Dziewczynka na hustawce

Może Cię zainteresować:

Bytom inwestuje w dzieci. Będą dofinansowania do in vitro

Autor: Daniel Lekszycki

28/11/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon