Złapano złodzieja który kradł paliwo na stacjach benzynowych

Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kilkanaście kradzieży paliwa na stacjach paliw. 31-letni bytomianin okradał stacje paliw na terenie Bytomia, Chorzowa, Piekar Śląskich oraz Wieszowej.

Bytomski2 zlodziej paliwa

zlodziej-paliwaPolicjanci od dłuższego czasu poszukiwali mężczyzny, który tankował paliwo na stacjach paliw i odjeżdżał nie płacąc za nie. Sprawca upodobał sobie stacje paliw w Bytomiu, Chorzowie, Piekarach Śląskich oraz Wieszowej. Kryminalni wykonując czynności operacyjne trafili na ślad, który doprowadził ich do 31-letniego bytomianina. Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy bytomskiej komendy zabezpieczyli jego samochód, który wykorzystywał do kradzieży paliwa.

Ustalono, że bytomianin dopuścił się kradzieży w okresie od końca lipca do początku września tego roku. Łącznie było to kilkanaście kradzieży podczas, których skradł około 500 litrów paliwa o wartość około 3000 złotych. 31-latek przyznał się do tych kradzieży. Bytomski prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski2 510730714

Plaga złodziei łańcuszków

Bytomski2 2048518789

Policjanci zatrzymali złodzieja ludzie pomogli

Historie alkoholowe: Libacja zakończona bójką...

Bytomski2 530893179

Sprzedawał narkotyki dzieciom

Bytomski2 330748056

Napad na przystanku

Bytomski2 autobusstopa

Stroszek: Autobus najechał kobiecie na stopę

Bytomski2 policja1

Kolejne dziecko potrącone – babcia pijana