23-latek zginął w wypadku podczas pracy. Był druhem Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach

23-latek zginął w wypadku podczas pracy. Swój wolny czas poświęcał na służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu-Górnikach. - Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy - wspominają przyjaciele z OSP.

Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach/Facebook
Strażacy wspominają zmarłego kolegę

W niedzielę, 5 lutego 2023 r., w jednym z zakładów pracy na terenie Bytomia doszło do tragicznego wypadku przy taśmociągu. Zginął w nim 23-letni Dawid.

- Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają śledczy - informuje asp. Anna Oczkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

Dawid był druhem OSP w Bytomiu-Górnikach

Dawid swój wolny czas poświęcał na służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu-Górnikach.

- Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu. Tacy ludzie jak Dawid nie odchodzą na zawsze - zostanie w naszych wspomnieniach, na naszych fotografiach, na zawsze w naszych sercach - wspominają na Facebooku przyjaciele z OSP.

- Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi zmarłego - dodają.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon