Zmiany w Hotelu Kotarz w Brennej, m.in. nowy Dyrektor

Od kilku miesięcy w jednym z najczęściej odwiedzanych przez Ślązaków hoteli w Beskidach Śląskich pojawiła się nowa krew, która zapoczątkowała potężną lawinę zmian w tym obiekcie. Mowa o nowym dyrektorze generalnym Tomaszu Antolaku, który podjął się trudnego zadania związanego z zarzadzaniem obiektem w czasach pandemicznych.

Wizja nowego dyrektora, pewność sukcesu nowego charakteru funkcjonowania obiektu oraz pełna determinacja przyczyniły się do zmian w obiekcie.

Hotel w otoczeniu gór i lasów

Hotel Kotarz SPA &Wellness to obiekt znajdujący się w Brennej ,w odległości 60 min od głównych miejscowości aglomeracji śląskiej. Jego lokalizacja to główny atut. Otaczają go góry i beskidzkie lasy, a z balkonów można obserwować rzekę Brennicę. Kolejnymi atutami jest niewątpliwie doskonała regionalna kuchnia z elementami kuchni śródziemnomorskiej oraz rozbudowana część wellness, składająca się z

  • dwóch basenów,
  • jacuzzi,
  • groty solnej,
  • czterech saun: fińskiej, solnej, aromatycznej i łaźni parowej.

Podczas zamknięcia hoteli w zimie nowy dyrektor zmienił hotel nie do poznania. W obiekcie zostały gruntownie wyremontowane pokoje, apartamenty, restauracja oraz miejsca ogólne, takie jak lobby i recepcja.

Plaża, nowe menu i jeszcze więcej zmian

Pan Tomasz nie zatrzymał się tylko na remoncie obiektu! Wprowadził nowy standard obsługi gości, stworzył nową przestrzeń, jaką jest Plaża Kotarz, zlokalizowana przy basenie zewnętrznym. To jeden z pomysłów, który spowodował, że hotel stal się modny wśród młodej części społeczeństwa.

Kolejnym etapem były zmiany w restauracji, ale nie tylko pod względem wizualnym. Razem z szefową kuchni Mariolą Kamieniorz opracował nowe menu oraz wprowadził menu sezonowe, które jest zmieniane co 3 miesiące, aby stali goście mieli możliwość degustacji nowych potraw pojawiających się w karcie.

Zapytany, co dla niego było najważniejsze przy zmianach w hotelu, odpowiada: Chęć stworzenia modnego miejsca oraz najbardziej rozpoznawalnego obiektu w lokalizacji beskidzkiej. Tomasz Antolak zaznacza jednak, że nie jest nawet w połowie zmian, które planuje w Hotelu Kotarz.

Boże Narodzenie 2021 i sylwester w górach

Jakie wyzwania spotkał podczas rewolucji? - Na pewno jednym z moich głównych zadań było zaszczepienie chęci rozwoju i zmian w głowach wszystkich pracowników. Czas, w którym przyszło mi wprowadzać zmiany, nie był dobry. Wszyscy byli zmęczenie i zdemotywowani ciągłymi obostrzeniami i zakazem działalności hotelarskiej – mówi Tomasz Antolak.

Pan Tomasz wprowadza wiele nowych usług, których wcześniej nie było w hotelu. Wśród nowych udogodnień pojawiła się możliwość wynajęcia jacuzzi w części wellness na wyłączność w godzinach nocnych, poolparty, otwarte imprezy na Plaży Kotarz, zaślubiny przy rzece Brennicy z pięknym widokiem na beskidzkie góry i lasy.

W okresie jesiennym wprowadził kilka nowych pakietów pobytowych, a teraz zachęca do skorzystania z pobytów sylwestrowych i bożonarodzeniowych w górach. - To będą zupełnie inne pakiety niż w latach ubiegłych – zaznacza.

Hotel Kotarz Spa&Wellness,
Brenna, ul. Wyzwolenia 40,
Tel.: +48 33 8556 996 | WWW

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Świętokrzyskie 1920x1080 kopia

Świętokrzyskie na weekend i wakacje

Małopolska na weekend i na wakacje Miejsca warte odwiedzenia w górach nad jeziorem w otoczeniu natury

Małopolska na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Rego-Bis i Bośnia partnerami Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu

Rego-Bis i Bośnia partnerami Targów Turystycznych w Zabrzu

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty