„Zwariowany Komisariat” – komedia w gwiazdorskiej obsadzie już w grudniu w Bytomiu

Duża dawka humoru i przezabawne dialogi w spektaklu o pracy policjantów w małym przygranicznym miasteczku, na miarę znanego sitcomu „13 posterunek” to propozycja Bytomskiego Centrum Kultury na jesienną chandrę.

Bytomski4 komisariata 19

Z pewnością nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory niż znakomita komedia, zwłaszcza w gwiazdorskiej obsadzie, a ponieważ „Zwariowany komisariat” to prawdziwa terapia śmiechem, z pewnością poprawi nastrój każdemu, kto się na nią wybierze.

Spektakl autorstwa Leszka Kwiatkowskiego to pełna humoru i absurdu komedia z nasyconymi humorem piosenkami w wykonaniu znanych aktorów m.in. Jacka Kawalca, Piotra Pręgowskiego, Tadeusza Rossa, Julity Kożuszek czy znanego z niezapomnianej roli redaktora w kultowym "Dzienniku TV" Jacka Fedorowicza.

Bohaterów spektaklu charakteryzuje alogika myślenia, co powoduje pełny nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. Na co dzień zmagają się z rutynowymi sprawami przygranicznego komisariatu, gdzie wbrew pozorom dzieje się wiele. Życie nabiera rumieńców, kiedy na komisariat trafia Agent Tomek, przeniesiony z CBA za nieudolne operacje specjalne. Przez komisariat przewiną się również iluzjonista, przemytnik, lekarz, były minister z „oryginalnej urody” żoną a wraz z nimi generał policji. Wszystko to zwiastuje naprawdę zwariowane sytuacje.

Sama forma spektaklu jest bardzo zbliżona do kabaretu a wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy. Tego nie można przegapić!

Komedia wystawiana będzie w niedzielę, 1 grudnia o godzinie 17:00 w Bytomskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 65 złotych można nabyć bezpośrednio w BeCeK przy Placu Karin Stanek 1 (rezerwacja pod nr tel. 32/ 389 31 09), oraz u organizatora – 512-733-292.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Becek czyta, Bytom

Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży od 13.10

Bytomski5 randka w ciemno

W sobotę Randka w ciemno

Bytomski4 1801281 892092854139997 1557716431 o

Lutowe HartOFFanie Teatrem

Bytomski4 hartgru

HartOFFanie Teatrem w grudniu

Bytomski4 kary

SMILEsia – Uśmiech Śląska w BeCeKu

Tancerze do Teatru Rozbark poszukiwani

Bytomski2 cudar

Musical „Cuda Rebego” w BeCeKu