Janusz Wojnarowicz kończy sportową karierę

Uczestnik Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, medalista Mistrzostw Polski i Europy, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników Czarnych Bytom - Janusz Wojnarowicz kończy sportową karierę. Już jutro (20 grudnia) Czarni Bytom nie tylko podsumują sportowy rok, ale także pożegnają wybitnego judokę.

Bytomski4 janusz wojnarowicz 0 0

janusz-wojnarowicz 0 0Podczas spotkania wyróżnieni zostaną najlepsi judocy Czarnych, którzy w kończącym się roku uzyskali bardzo dobre wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych. Kulminacyjnym punktem zakończenia sportowego roku będzie oczywiście pożegnanie wspaniałego sportowca - Janusza Wojnarowicza, który przez lata dostarczał nam emocji podczas występów na największych zawodach sportowych.

Początek imprezy w Hali Judo Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90 o 17.00.

Janusz Wojnarowicz to uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Zdobywał także medale Mistrzostw Europy między innymi: w Mariborze w 2002 roku, w Rotterdamie w 2005 roku, w Tampere w 2006 roku, w Wiedniu w 2010 roku, w Stambule w 2011 roku czy w Czelabińsku w ubiegłym roku. Na arenie krajowej nie miał sobie równych wielokrotnie sięgając po Mistrzostwo Polski.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon