200 motocykli na Rynku w Bytomiu. To początek sezonu klubu Invaders MC Poland

Lepszej pogody motocykliści ze śląskiego klubu Invaders MC Poland nie mogli sobie wyobrazić na początek sezonu motocyklowego. Dzisiaj, w sobotę 22 kwietnia 2023 roku, motocykliści opanowali Bytom. Zobaczcie zdjęcia.

Klub motocyklowy Invaders MC Poland działa już 24 lata, został założony w 1999 roku. To poważne, zhierarchizowane, stowarzyszenie, żeby zostać "membrem", czyli prawowitym jego członkiem, trzeba przejść kilka etapów, co zajmuje parę lat.

Dzisiaj, 22 kwietnia 2023 roku, klub, którego główna siedziba znajduje się w Bytomiu, wyznaczył start sezonu motocyklowego. Jak widać na zdjęciach, nie mógł sobie wyobrazić lepszego dnia.

Motocykliści zbierali się od godz. 10.30 pod Szybem Krystyna przy ul. Zabrzańskiej 7 w Bytomiu, by o godz. 11 wyjechać spod Krystyny w kierunku bytomskiego Rynku. Tam przed godz. 12 nastąpiło oficjalne przywitanie motocyklistów. O godz. 13.00 wystartuje impreza Poker Run. Późniejszą, już mniej formalną część imprezy zaplanowano w klubie Invadersów - ClubHause w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej 27.

Co to jest tajemniczo brzmiący Poker Run? - To swoisty bieg na orientację. Dostaniecie dane pięciu obowiązkowych miejscówek, związanych z klubem Invaders MC Poland do odwiedzenia. Kto na mecie będzie miał najwyższy układ pokerowy, wygrywa główną nagrodę. Jak je znajdziecie - to już Wasza sprawa - wyjaśniają organizatorzy.

Duże wrażenie na mieszkańcach Bytomia zrobił widok morza motocykli ustawionych na płycie Rynku. - Jest nas tutaj około 200 - mówi Tomek, jeden z członków klubu. - To jest otwarta impreza, może w niej wziąć udział każdy, kto chce, nie trzeba należeć do naszego klubu - dodaje.

Klub organizuje zloty, parady, imprezy mikołajkowe czy MotoSerce, akcje charytatywne. Najbliższe imprezy to zlot w Kokotku koło Lublińca 16-18 czerwca i MotoSerce pod Zabytkową Kopalnią Srebra w Tarnowskich Górach 24 czerwca.

Główna siedziba klubu jest w Bytomiu, a oddziały znajdują się w:

  • Tarnowskich Górach,
  • Zabrzu,
  • Chorzowie
50 wrakow samochodow usunieto z ulic Bytomia

Może Cię zainteresować:

50 wraków samochodów zniknęło z bytomskich ulic. Większość usunęli sami właściciele

Autor: Martyna Urban

21/04/2023

Bytom przełomu XX i XXI wieku 19

Może Cię zainteresować:

Miasto jeszcze 230-tysięczne, ale... Bytom na ciekawych zdjęciach z epoki Polski bazarów, "Psów" i białych skarpet

Autor: Marcin Zasada

20/04/2023

Święto kolorów holi w Bytomiu

Może Cię zainteresować:

Święto kolorów Holi w Bytomiu. W Parku Miejskim ponownie zrobi się kolorowo

Autor: Martyna Urban

20/04/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon