Ostry Hot16Challenge Kasi Moś. Piosenkarka poruszyła ważny temat

Kasia Moś jest znana nie tylko ze swojego wspaniałego głosu, ale też z miłości do zwierząt. Artystka po raz kolejny udowodniła swoje zaangażowanie w walkę o ich byt. Tym razem nagrywając utwór w ramach akcji #Hot16Challenge.

Byt mos h16ch

#Hot16Challenge została spontanicznie zainicjowana przez rapera Karola "Solara" Poziemskiego. Polega na nagraniu 16-wersowej zwrotki w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji i nominowaniu do tego kolejnych wykonawców. Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem, dlatego każdy uczestnik przed nagraniem swojego utworu jest zobowiązany wpłacić pieniądze na powyższy cel. Początkowo zakładano uzbieranie w ten sposób 16 tysięcy złotych, ale obecnie na koncie zbiórki jest już ponad... 2,6 mln zł!

Jedną z osób nominowanych w #Hot16Challenge jest bytomska piosenkarka, Kasia Moś, która przed trzema laty reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. Przy tej okazji artystka postanowiła nie tylko wesprzeć walkę z koronawirusem, ale też zabrać głos w sprawie ochrony środowiska naturalnego.

https://www.youtube.com/watch?v=bvu8DWWnVLM

Aby przekaz rzeczywiście odbił się szerokim echem piosenkarka zdecydowała się nie przebierać w słowach. Tekst jej utworu jest bardzo ostry i trzeba przyznać, że daje do myślenia. Na uwagę zasługuje również świetnie zrealizowany teledysk, który powstał na wyrębie lasu.

Piosenkarka nominowała do podjęcia wyzwania Joannę Krupę, Kasię Wilk, Magdę Adamiak, Kubę Badacha, Marcina Dorocińskiego oraz O.G.G. MAK.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomskie Kolędowanie

Trwają przygotowania do Bytomskiego Kolędowania

Opera Śląska Sekret Requiem 6

Nowe kierownictwo muzyczne Opery Śląskiej

Koncert charytatywny dla Mariusza Czecha

Koncert charytatywny dla Mariusz Czecha 26 kwietnia w BCK

Bartkow ksiazka tajny zamek niedzica

Radny-historyk napisał książkę o skarbie Inków

Wystawa „Obcy hajmat? Śląsk w 1945 roku i w latach powojennych”

Nowa plenerowa wystawa na Rynku o Śląsku w latach po wojnie

Byt kroszonki

Jak kiedyś świętowano Wielkanoc na Śląsku....

Byt 31

Żeglarstwo, brydż i masoneria, czyli wakacje z MDK