Bytom. Wypadek na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Matejki. Wjechała na czerwonym

Chwilę przed godziną 9:00, 15 kwietnia 2021 r., w Bytomiu doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Nissan.

Kierująca jadąca ulicą Matejki nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej. Mimo czerwonego światła, wjechała na ulicę Piłsudskiego, uderzając w bok poruszającego się prawidłowo samochodu drugiej z uczestniczek zdarzenia - to pierwsze informacje przekazane przez stanowisko kierowania ruchem.

Wypadek w Bytomiu na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Matejki

Po skontaktowaniu się z jedną z uczestniczek zdarzenia okazuje się, że osoba, wcześniej podana przez policję jako sprawca, tak naprawdę została poszkodowana w tym wypadku.

W kierującą Nissanem, jadącą ulicą Matejki prawidłowo, uderzył samochód jadący z góry ulicy Piłsudskiego. Pojazd wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła, uderzając w jadącą prawidłowo kobietę. W wyniku wypadku samochód uległ poważnemu zniszczeniu. Poszkodowana w dalszym ciągu uskarża się na ból. Przekazane wcześniej informacje o tym, że nie chciała pomocy również są błędne. Kobieta zgodziła się na zbadanie stanu zdrowia.

Fot. ARC

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt ok

Wypadek na ul. Chorzowskiej. DK79 w kierunku...

Byt wypadekk

Śmiertelny wypadek na granicy Piekar Śląskich i...

Byt wypadek smiertelny wroclawska04

Śmiertelny wypadek na ul. Wrocławskiej. Trzeba...

Byt 39 306432

TIR przewrócił się na auto [AKTUALIZACJA] [VIDEO]

Zginął motocyklista

Bytomski5 10301352 871520016197206 2117030817987949779 n

Wypadek na Chorzowskiej

Bytomski5 orzegopotra

Szombierki: Pieszy śmiertelnie potrącony na pasach