Areszt dla bytomianina, który mierzył bronią do samochodów. Grozi mu kilka lat za kratkami

Decyzją Sądu Rejonowego w Bytomiu najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 42-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna celował przedmiotem przypominającym broń w przejeżdżające pojazdy. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne Śląska Policja
Areszt

Areszt dla bytomianina, który celował bronią gazową w samochody

Sąd Rejonowy w Bytomiu zastosował dwa miesiące aresztu dla mężczyzny, który w niedzielę, 30 lipca na ulicy Katowickiej w Bytomiu celował przedmiotem przypominającym broń w przejeżdżające samochody.

Ponadto 42-letni mężczyzna podczas próby zatrzymania przez policjantów, celował bronią ich kierunku. Takim zachowaniem próbował zmusić mundurowych do odjazdu. Policjanci zatrzymali agresora, używając do jego obezwładnienia paralizatora. Okazało się, że rzeczywiście miał w ręku broń - gazową.

Badania krwi wykazały, że zatrzymany bytomianin był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał zarzuty, a Sąd Rejonowy w Bytomiu zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie sutenerow bytom 03

Może Cię zainteresować:

Małżeństwo z Bytomia podejrzane o organizowanie prostytucji i czerpanie z niej korzyści materialnych

Autor: Red Bytomski

01/08/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon