Biedronka w Karbiu gotowa. Kiedy otwarcie?

Dobiegła końca budowa trzeciego marketu spożywczego w dzielnicy. Mieszkańcy zrobią zakupy w nowej Biedronce jeszcze w tym roku.

materiały inwestora
Biedronka Karb

U zbiegu ulic Konstytucji i św. Elżbiety, w miejscu po dawnym zakładowym domu kultury powstaje właśnie nieduży park handlowy. Łączna powierzchnia wszystkich sklepów wyniesie nieco ponad 1600 mkw.

Największym z nich będzie Biedronka. Jej budowa przebiegła w ekspresowym tempie, dzięki czemu już w piątek, 29 grudnia o godzinie 6:00 odbędzie się otwarcie. Towar jest już na półkach i trwają ostatnie prace, by przygotować dyskont na przyjęcie pierwszych klientów nazajutrz z samego rana.

To będzie już 16. sklep portugalskiej sieci w Bytomiu. Co ciekawe Biedronka przy ul. Konstytucji 67 będzie jedyną w naszym mieście, która będzie czynna całodobowo.

To jednak nie koniec robót budowlanych w tym miejscu. Trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe sąsiednich lokali handlowych. Kolejnym sklepem, który zostanie otwarty w nowym parku handlowym będzie pierwsza w tej okolicy Żabka. Jej uruchomienie jest zaplanowane na drugi tydzień stycznia.

Tymczasem mieszkańcy Karbia mogą już korzystać z punktu Totalizatora Sportowego, czyli popularnego Lotto. Wkrótce planowane jest otwarcie kolejnych sklepów w tym miejscu.

Rozbudowa parku handlowego przy ul. Chorzowskiej

Może Cię zainteresować:

Rozebrali dawne Tesco, a w miejscu stacji benzynowej budują nowy market

Autor: Daniel Lekszycki

04/11/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon