Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM zawita do Bytomia! Rozda setki choinek

Małopolska rozda choinki Śląskowi! Świąteczna akcja radia RMF i województwa małopolskiego zawita w przyszłym tygodniu do Bytomia. Chętni, którzy pewnie postoją trochę w kolejce, dostaną za darmo żywe choinki.

Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM w poniedziałek 11 grudnia 2023 r. przyjedzie do Bytomia. Na mieszkańców naszego miasta w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” będzie czekać kilkaset darmowych drzewek i małopolskie przysmaki.

W tym roku świąteczna trasa choinkowa organizowana jest przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną. Przez tydzień radio odwiedzi aż 10 miast. W Bytomiu świąteczne drzewka rozdawane będą w poniedziałek od godz. 9 na Rynku. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej.

Gwiazdą specjalną w Bytomiu będzie Michał Szczygieł, finalista programu „The Voice of Poland”, autor takich hitów jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”.

Relacji reporterów z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM będzie można słuchać na bieżąco na antenie radia oraz śledzić w social mediach stacji.

Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się w sobotę 16 grudnia w Krakowie, gdzie na Małym Rynku w samo południe spotkać będzie można Dominika Dudka, Feel i Lanberry.

Akcję „Choinki pod choinkę” RMF FM organizuje od 2000 roku.

Stok narciarski bytom

Może Cię zainteresować:

W Bytomiu już można jeździć na nartach. Sport Dolina otwarta

Autor: Redakcja Bytomski

06/12/2023

Jarmark swiateczny bytom 09

Może Cię zainteresować:

Zimowa plenerowa parada z Mikołajem już w niedzielę 10 grudnia 2023 r. w Bytomiu

Autor: Katarzyna Pachelska

05/12/2023

Bytomski Jarmark Świąteczny

Może Cię zainteresować:

Rusza Bytomski Jarmark Świąteczny. Będą kolędy, fire show i pokazy rzeźbienia w lodzie

Autor: Redakcja

01/12/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon