Bytomianin został finalistą Studenckiego Nobla. Jest jednym z dziesięciu najlepszych studentów w Polsce

Paweł Urzenitzok został finalistą Studenckiego Nobla, a tym samym jednym z dziesięciu najlepszych studentów w całej Polsce w dziedzinie nauk społecznych. Bytomianin studiuje prawo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a dwa miesiące temu zdobył także tytuł Mistrza Polski w negocjacjach.

UM w Bytomiu
Bytomian finalistą Studenckiego Nobla

Bytomianin finalistą Studenckiego Nobla

Paweł Urzenitzok student prawa w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i absolwent Prawa Amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim został finalistą Studenckiego Nobla. O wyróżnieniu poinformował 6 czerwca.

- Znalazłem się w gronie 10 najlepszych studentów i studentek w dziedzinie Nauki Społeczne z całej Polski. Na pierwszym roku studiów to wydawało się nieosiągalne i odległe, ale po raz kolejny pokazało mi, że warto oddać się ciężkiej pracy - oznajmił w mediach społecznościowych Paweł Urzenitzok.

Bytomianin jest także uczestnikiem prestiżowych akademii, takich jak: Kolegium Legislacji, Szkoła Przywództwa Pod Żaglami, M&A Academy, Corporate Law Academy, Akademia Liderów Fundacji im. Św. Mikołaja oraz Akademia Liderów Dyplomacji. Za swoją szeroką działalność naukową został wyróżniony Stypendium Rektora.

Paweł Urzenitzok - Mistrz Polski w negocjacjach

Paweł Urzenitzok ma na swoim koncie także tytuł Mistrza Polski w negocjacjach, który wywalczył 2 kwietnia 2023 roku wraz z Dominikiem Zdebikiem oraz Mateuszem Trebnio podczas Ogólnopolskiego Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego.

"Industrialni Negocjatorzy", bo taką nazwę nosił ich zespół otrzymali także nagrodę za najwyższe oceny ekspertów oceniających każdą rundę negocjacyjną. Jedną z nagród jest reprezentacja Polski na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów negocjacyjnych na świecie - Warsaw Negotiation Round.

- Czekało na nas sporo wyzwań, czuliśmy presję czasu, ale w końcu mamy w dłoniach wymarzoną statuetkę. Nie było łatwo, ale nie poddawaliśmy się i walczyliśmy do końca! To było niezapomniane doświadczenie, podczas którego poznaliśmy wielu inspirujących ludzi i nauczyliśmy się cennych umiejętności - podkreślił w mediach społecznościowych.

Dawid Michalski prezes klubu łuczniczego

Może Cię zainteresować:

Bytomianin najmłodszym prezesem w historii Polskiego Związku Łuczniczego. Skończył 30 lat

Autor: Redakcja Bytomski

07/06/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon