Czarni Bytom najlepsi

Po raz kolejny zawodnicy i zawodniczki Czarnych Bytom udowodnili, że są najlepsi w kraju.
Bytomski2 1373439901
Nasi reprezentanci zdominowali Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, zajmując w generalnej klasyfikacji pierwsze i drugie miejsce. Z kolei Janusz Wojnarowicz na Wojskowych Mistrzostwach Świata wywalczył dwa brązowe krążki.

1373439901Na Olimpiadzie bezkonkurencyjni byli judocy z województwa śląskiego, wśród których prym wiedli nasi reprezentanci. Zawodnicy Czarnych wyprzedzili drużyny z: Gliwic, Jastrzębia Zdroju i Wrocławia, zaś nasze dziewczęta uległy jedynie ekipie z Wrocławia.

Sukcesem zakończyły się także dla Janusza Wojnarowicza Wojskowe Mistrzostwa Świata. Nasz najlepszy judoka wywalczył brąz w drużynie i indywidualnie. W drodze po złoty medal musiał uznać wyższość Brazylijczyka Santosa. Pozostałe sześć pojedynków nasz zawodnik wygrał przed czasem.