IX Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny w Kościele Mariackim w Bytomiu. W tym roku zbiórka na rzecz 20-miesięcznej Majeczki

W niedzielę 8 stycznia 2023 o godz. 17.00 w Bytomiu odbędzie się IX Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny. To okazja, by wesprzeć chorą dziewczynkę.

Facebook
Majeczka, na ktorej rzecz odbywa się koncert w Bytomiu

Bytomski Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny, organizowany w 2023 r. już po raz dziewiąty, odbędzie się w Kościele Mariackim. Tradycyjnie jak co roku, towarzyszyć mu będzie zbiórka na rzecz osoby potrzebującej. Tym razem jest nią 20-miesięczna Majeczka.

Majeczka to dziewczynka mieszkająca w Bytomiu, która zmaga się z bardzo rzadką i trudną chorobą. Organizatorzy i uczestnicy koncertu pragną wesprzeć jej rodziców w pokryciu kosztów leczenia, rehabilitacji, a także bieżącego funkcjonowania dziecka.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, Chór Gospel z Kluczborka, organista Marcin Gad i soliści.

Wydarzeniu patronuje prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, wśród patronów medialnych jest również nasz portal Bytomski.pl. Zachęcamy do udziału i datków na rzecz Majeczki!

Walka o życie Mai

Może Cię zainteresować:

Charytatywny koncert dla Mai Krzaczek w Pubie "Na Wzgórzu". Dziewczynka cierpi na neuroblastomę IV stopnia

Autor: Martyna Urban

20/10/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon