Mistrzowskie gimnastyczki wystąpiły w Bytomiu

Hala Na Skarpie stała się areną zmagań najlepszych śląskich gimnastyczek. W Szombierkach odbyły się mistrzostwa województwa w gimnastyce artystycznej.

Szczególna precyzja, doskonała koordynacja całego ciała i perfekcyjna technika - takie umiejętności powinny posiadać zawodniczki trenujące gimnastykę artystyczną. Obserwując wyczyny dziewcząt, które wzięły udział w zawodach zorganizowanych w Hali Na Skarpie, można z całą pewnością stwierdzić, że są świetne w tym, co robią.

W weekend 18 - 19 września w Hali Na Skarpie rywalizowało przeszło 100 reprezentantek klubów z Bytomia, Chorzowa, Katowic, Sosnowca, Bielska-Białej, Mikołowa i Imielina w ramach Mistrzostw Województwa Śląskiego w Gimnastyce Artystycznej. Zawodniczki były podzielone na 20 grup w zależności od swojego wieku oraz umiejętności. Publiczność mogła podziwiać układy taneczno-akrobatyczne, układy z piłką, wstążką, obręczą, skakanką i maczugami.

Zawodniczki z Bytomia dały poznać się od bardzo dobrej strony. Alicja Lindel została Mistrzynią Śląska w kategorii I Krok 2013, natomiast Daria Rudzik zajęła wysokie, 4. miejsce w kategorii Klasa III 2011, która była najsilniej obsadzoną grupę na tych mistrzostwach.

Organizatorami zawodów było bytomskie Stowarzyszenie Oarte oraz Śląski Okręgowy Związek Gimnastyczny.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Jonak robinson tymex21 boks bytom

Jonak straszy swojego rywala. "I tak go będę bił"

Images PLAKAT AKTUALNY NEW1

Już za chwilę Memoriał Błażyńskiego

Byt jan salamacha

WIELKA gala MMA w Bytomiu

Bytomski5 p18pm3t45t19v5qj1d67182117ks3

Krótko: Otwarcie nowego boiska

Bytomski4 czar hal

Czarni Bytom zdobyli 13 medali

Bytomski2 wyscigi 037

Rajdowcy wrócą do Bytomia

Bytomski2 nba original

Bytomska NBA