Mistrzowskie gimnastyczki wystąpiły w Bytomiu

Hala Na Skarpie stała się areną zmagań najlepszych śląskich gimnastyczek. W Szombierkach odbyły się mistrzostwa województwa w gimnastyce artystycznej.

Szczególna precyzja, doskonała koordynacja całego ciała i perfekcyjna technika - takie umiejętności powinny posiadać zawodniczki trenujące gimnastykę artystyczną. Obserwując wyczyny dziewcząt, które wzięły udział w zawodach zorganizowanych w Hali Na Skarpie, można z całą pewnością stwierdzić, że są świetne w tym, co robią.

W weekend 18 - 19 września w Hali Na Skarpie rywalizowało przeszło 100 reprezentantek klubów z Bytomia, Chorzowa, Katowic, Sosnowca, Bielska-Białej, Mikołowa i Imielina w ramach Mistrzostw Województwa Śląskiego w Gimnastyce Artystycznej. Zawodniczki były podzielone na 20 grup w zależności od swojego wieku oraz umiejętności. Publiczność mogła podziwiać układy taneczno-akrobatyczne, układy z piłką, wstążką, obręczą, skakanką i maczugami.

Zawodniczki z Bytomia dały poznać się od bardzo dobrej strony. Alicja Lindel została Mistrzynią Śląska w kategorii I Krok 2013, natomiast Daria Rudzik zajęła wysokie, 4. miejsce w kategorii Klasa III 2011, która była najsilniej obsadzoną grupę na tych mistrzostwach.

Organizatorami zawodów było bytomskie Stowarzyszenie Oarte oraz Śląski Okręgowy Związek Gimnastyczny.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nowe boisko w szombierkach

Powstało kolejne boisko z Budżetu Obywatelskiego

Jonak robinson tymex21 boks bytom

Jonak straszy swojego rywala. "I tak go będę bił"

Images PLAKAT AKTUALNY NEW1

Już za chwilę Memoriał Błażyńskiego

Byt jan salamacha

WIELKA gala MMA w Bytomiu

Bytomski5 3p18mka8uiq129616ge1j2mmv3r223

Bytomianin wśród najlepszych na Silesia Cup

Bytomski4 czar hal

Czarni Bytom zdobyli 13 medali

Bytomski2 nba original

Bytomska NBA