Nowe gadżety miejskie na jubileusz Bytomia. W kolekcji m.in. workoplecaki, kubki i magnesy. Logotyp zaprojekował Marcin Musialik

Siedem siedem zero, czyli jubileuszowy znak na 770-lecie Bytomia zdobi najnowszą kolekcję miejskich gadżetów. W ofercie znalazły się m.in. workoplecaki, kubki i magnesy.

Nowe gadżety miejskie na jubileusz Bytomia

W Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7) można już zakupić nowe miejskie gadżety, z grafiką nawiązującą do obchodzonych w tym roku 770 urodzin miasta. Wszystkie przedmioty zostały wykonane z naturalnych materiałów i utrzymane są w stonowanych kolorach.

- Jubileusz naszego miasta to wyjątkowe wydarzenie, dlatego też na całej serii gadżetów umieściliśmy grafikę nawiązującą do 770-lecia Bytomia. Także tym logotypem autorstwa Marcina Musialika identyfikujemy wiele wydarzeń czy publikacji realizowanych w ramach rocznicowych obchodów - mówi Małgorzata Węgiel-Wnuk, naczelnik Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miasta.

Gadżety z najnowszej kolekcji będą wykorzystywane podczas imprez miejskich, wydarzeń promocyjnych i konkursów. Do ich prezentacji zaproszono radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej: Julię Gritner i Mikołaja Błacha.

Workoplecaki, kubki i wiele więcej...

W ofercie znajdziemy m.in. workoplecaki ze sznurkiem, opatrzone metką Fairtrade. Oznacza to, że 100% bawełny zawartej w workolpecaku ma certyfikat Fairtrade i jest fizycznie identyfikowalne od rolnika do produktu. Cena za sztukę to 10,33 zł. Co jeszcze?

  • kubek z drewnianą podstawką - 19,62 zł
  • butelka na napoje (pojemność 750 ml) - 12,14 zł
  • kosmetyczka z bawełny organicznej - 6,30 zł
  • składany parasol - 17,99 zł

W Biurze Promocji Bytomia dostępne są również pochodzące z recyklingu notatniki A5 w cenie 8,31 zł, długopisy bambusowe za 1,56 zł oraz magnesy z najbardziej charakterystycznymi miejscami miasta: kultowym tramwajem 38, fontanną na Rynku, budynkiem Opery Śląskiej czy Pałacem w Miechowicach. Cena magnesów to jedyne 75 groszy za sztukę.

Bytomski kwietnik

Może Cię zainteresować:

Energia miasta. Bytomski Kwietnik powraca z wielką mocą

Autor: Redakcja Bytomski

14/06/2024

Bytom kolonia zgorzelec 06

Może Cię zainteresować:

Bytom ma już swój "Nikiszowiec". Zrewitalizowana Kolonia Zgorzelec lśni pięknem cegły. Zobaczcie!

Autor: Katarzyna Pachelska

12/06/2024

Fragment pracowni Rejnera

Może Cię zainteresować:

Miasto wydzierżawiło halę Warsztatów Naprawczych Górnośląskich Kolei Wąskotorowej. Powstało tam atelier artysty

Autor: Aleksandra Szlęzak

11/06/2024

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon