Porażka Zielonych

Pierwszy mecz w 3. lidze skończył się dla drużyny z Szombierek porażką. Na własnym stadionie ulegli zespołowi Górnik Wesoła 1:2.

Bytomski2 1376216080

Nadzieje kibiców Zieloni rozpalili już w 5. minucie spotkania, niestety 30 minut później goście wyrównali na 1:1. Jeszcze w pierwszej połowie meczu drużyna Górnika Wesołej objęła prowadzenie i broniła wyniku do ostatniego gwizdka sędziego.

W kolejną sobotę Szombierki Bytom zmierzą się na stadionie przy Modrzewskiego z LZS Piotrówką.

Składy drużyn:

Szombierki Bytom: Wiśniewski, Mrozek (46 Dymowski), Szeja, Dzido, Stefaniak, Ryś (83 Szubert), Kasprzyk (42 Urbaniak), Thiel, Ciołek, Gajtkowski, Jaromin. Tr. K. Górecko.

Górnik Wesoła: Tomaszewski, Nawrocki (77 Koniarek), Buchcik, Wujec, Lesik P. (80 Jaskiernia), Sarzała, Lesik A., Haftkowski (70 Haftkowski), Stokłosa (87 Palka), Czapla, Hendel. Tr. S. Gołda.