Przekorne walentynki 2023 w Bytomskim Centrum Kultury. Nie tylko dla zakochanych. W programie m.in. pokaz przedpremierowy filmu "I love my dad"

Nietypowe walentynki 2023 organizuje Bytomskie Centrum Kultury. Przekorne, bo nie tylko dla zakochanych par. Zaczynają od warsztatów, na które można przyjść z kim się chce. A potem - przedpremierowy pokaz filmu "I love my dad".

Bytomski Becek przygotował przekorną formę spędzenia walentynek, które wypadają już w najbliższy wtorek, 14 lutego 2023 r.

Walentynki zaczną się tu o godzinie 17:00 warsztatami, na które BECEK zaprasza:
z siostrą / bratem,
babcią / dziadkiem,
sąsiadką / sąsiadem,
przyjaciółką / przyjacielem
oczywiście z partnerem/partnerką też
- Przyjdźcie z tą osobą, z którą lubicie spędzać czas! - zachęcają.

Drewniaki Eko - Cudaki: - Podkładki pod kubki dla par. Lubiany cykl warsztatów majsterkowania, tym razem przygotujecie podkładki. Bilety: 20 zł.

BAŚKA: Warsztaty malowania toreb dla przyjaciółek. BAŚKOWE warsztaty mają grono wiernych przyjaciółek, które z pewnością wytworzą cudne torby. Bilety: 10 zł.

Seans filmowy:
I love my dad (POKAZ PRZEDPREMIEROWY) – komediodramat, USA, 2022; reż.: James Morosini; obsada: Patton Oswald, James Morosini, Claudia Sulewski, o godzinie 19:15. Bilet 15 zł.
I Love My Dad rozpoczyna się serią odsłuchiwanych z offu wiadomości, które Chuck (Patton Oswalt) pozostawiał na poczcie głosowej swojego syna. Wynika z nich jasno, że facet nie był wzorem ojca, a każdą z zaplanowanych wizyt czy spotkań odwoływał z przeróżnych, najczęściej kompletnie niewiarygodnych powodów. Po latach rozczarowań Franklin (w tej roli sam reżyser) nie ma ochoty utrzymywać żadnych relacji z tatą.
Ile to już było filmowych historii o ojcach usiłujących naprawić relacje z zaniedbanymi przed laty dziećmi… „Dramat ojcowski” powinien już pojawiać się w literaturze filmoznawczej jako osobny gatunek lub chociaż konwencja. Wyróżnione główną nagrodą jury na festiwalu South by Southwest 2022 I Love My Dad niespełna 32-letniego Jamesa Morosiniego to także historia z tej kategorii, lecz bardzo osobliwa. Opowiada bowiem o ojcu, który próbuje odnowić relację z dorosłym już synem… udając atrakcyjną młodą dziewczynę w mediach społecznościowych. Gorzki film o trudnej relacji ojca i syna. Jakkolwiek by nie kategoryzować I Love My Dad, jest to przede wszystkim przestroga dla wszystkich ojców tego świata.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.becek.pl/program&n...; . Bilety wstępu dostępne bezpośrednio w kasie biletowej oraz w zakładce KUP BILET na stronie www: https://bilety.becek.pl/.

Bytomska Smerfetka

Może Cię zainteresować:

Bytomska Smerfetka zarażała śmiechem. Chciała tylko jednego, żeby ludzie byli dla niej mili

Autor: Patryk Osadnik

05/02/2023

Don Kichot

Może Cię zainteresować:

Luty 2023 w Operze Śląskiej w Bytomiu. Karnawał, Walentynki i wiele ciekawych propozycji

Autor: Katarzyna Pachelska

03/02/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Becek czyta, Bytom

Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży od 13.10

Oskar Podolski warsztaty

Muzyk Chylińskiej będzie uczył bytomian grać na perkusji

Mikołaj (zdjęcie ilustracyjne)

Po raz pierwszy odbędzie się Zimowa Plenerowa Parada

Bytom

Unikatowe jesienne spacery ulicami Bytomia

Koncert charytatywny dla Mii Golda z Bytomia

BECEK DZIECIOM dedykowany Mii Golda

Wiesław-Ochman-Bytomskie-Centrum-Kultury

Koncert Wiesława i Krystiana Ochmana w BCK

Jacek Kaczmarski

Najbardziej znane piosenki Jacka Kaczmarskiego w Beceku