Sylwia Mrochem z Bytomia zdobyła tytuł wicemiss Śląska. Wystartuje w ćwierćfinale Miss Polski

W Tychach odbyła się Gala Finałowa Miss Śląska 2023. Drugą najpiękniejszą kandydatką wybrana została Sylwia Mrochem z Bytomia. 22-letnia bytomianka zdobyła także przepustkę do ćwierćfinału Miss Polski.

W sobotę, 25 marca w tyskim Teatrze alternatywnym BELFEgoR odbyła się tegoroczna gala finałowa Miss Śląska 2023. Na scenie zaprezentowało się 19 kandydatek, wśród nich była 22-letnia bytomianka Sylwia Mrochem.

Młode kobiety zaprezentowały się w siedmiu kreacjach: sukniach wieczorowych, strojach casual, sportowych, kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach mody miejskiej oraz indywidualnych projektach lokalnych projektantów. Podczas gali pokazały także swoje umiejętności artystyczne, przed galą ćwiczyły układ choreograficzny.

Sylwia Mrochem z Bytomia z tytułem I Vice Miss Śląska 2023

Głosami jury 22-letnia studenta dietetyki - Sylwia Mrochem została wybrana I wicemiss Śląska 2023. - Emocje nie do opisania. Łzy wzruszenia i uśmiech, który nie schodził mi z twarzy do samego końca. Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim organizatorom konkursu, którzy pomogli nam w przygotowaniach i wspierali nas od samego początku - napisała w mediach społecznościowych bytomianka.

Dzięki tytułowi I wicemiss Śląska Sylwia Mrochem wystartuje w Ćwierćfinale Miss Polski 2023. Jeszcze przed galą finałową Miss Śląska bytomianka dostała się do TOP10 w głosowaniu internautów na Miss Śląska Internetu.

Głosami jury Oliwia Nowosielka z Zabrza została wybrana Miss Śląska 2023, a tytuł II wicemiss przypadł Oliwii Masłowskiej z Chorzowa.

Karolina Kruszewska

Może Cię zainteresować:

Bytomianka doceniona w międzynarodowym konkursie. Stworzyła projekt edukacyjny dla osób niewidomych

Autor: Martyna Urban

02/12/2022

Chlobuszewska karolina mma

Może Cię zainteresować:

Karolina Chłobuszewska wicemistrzynią Europy

Autor: Robert Czykiel

28/09/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon