Techno wraca na Karb

Po serii świetnie przyjętych imprez w starej poczcie przy ul. Piekarskiej ASID przenosi się w plener. Już za kilka tygodni na terenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych uderzy mocny bas.

Ada asid

Inicjatywa ASID pozostaje w Bytomiu. Do tej pory pod tym szyldem zorganizowano już 5 wydarzeń w postindustrialnych przestrzeniach, przez które przewinęły się ponad 4 tysiące osób z całego regionu. Głośne rave'y nawiedziły lokomotywownię w Karbiu, szyb Krystyna w Szombierkach i aż 3 razy starą pocztę w Śródmieściu.

W czerwcu ASID wróci znów na tereny kolei wąskotorowej w Karbiu, gdzie wszystko się zaczęło. 11 czerwca od 21:00 do samego rana odbędzie się pierwsza w tym roku plenerowa impreza techno w ramach tej inicjatywy. Organizatorzy zapowiadają, że "jak zawsze będzie szybko i mocno", natomiast klimatyczna i zarazem kameralna miejscówka dostarczy uczestnikom całkowicie nowych wrażeń.

Sprzedaż biletów już ruszyła przez platformę Going. Będzie ich jednak mniej, niż na ostatnich wydarzeniach w poczcie z uwagi na uwarunkowania kolejowej przestrzeni. Z tego względu lepiej się pośpieszyć, bo po wyprzedaniu się wejściówek online nie będzie już możliwości zakupu biletów na bramce.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon