Utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" Agnieszki Chylińskiej przebojem roku 2022. Teledysk nakręcono w Bytomiu

Jak co roku radio RMF FM zorganizowało głosowanie na najlepsze utwory z ostatnich dwunastu miesięcy. Słuchacze mogli wybrać swój ulubiony kawałek ze stu zaproponowanych pozycji. Przebojem roku 2022 okazał się utwór Agnieszki Chylińskiej "Kiedyś do Ciebie wrócę", którego teledysk zrealizowano w bytomskim sklepie z antykami przy ulicy Rostka 11.

AG Studio
Agnieszka Chylińska

Pod koniec października 2022 roku opublikowana została najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej "Never Ending Sorry". Artystka powróciła na scenę muzyczną po czterech latach przerwy. Teledysk jednego z utworów opublikowany jako zapowiedź albumu zrealizowano w Bytomiu - przy ulicy Rostka, w sklepie ze starociami i antykami. W klipie gościnnie wystąpił aktor Piotr Głowacki.

Wolą słuchaczy Radia RMF FM utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" stał się przebojem roku 2022. Przypomnijmy, że realizacji teledysku podjęło się AG Studio z Tarnowskich Gór. Był to już czwarty teledysk zrealizowany przez dom produkcyjny Adama Gawendy dla Agnieszki Chylińskiej.

- KOCHANI! Mamy najlepszą wiadomość dzisiejszego dnia. Udało się! Utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" został przebojem roku 2022 RMF FM - poinformowała w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska.

Tuż za utworem Agnieszki Chylińskiej uplasowała się sanah z śpiewanym wierszem Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy", a na trzecim miejscu znalazł się utwór "To co masz Ty!" Dawida Podsiadły. W top 10 najlepszych utworów znalazło się aż siedmiu polskich wokalistów i wokalistek.

W zespole Agnieszki Chylińskiej gra bytomianin

Agnieszka Chylińska miała okazję poznać Oskara Podolskiego już 12 lat temu, gdy ten wystąpił w programie "Mam Talent", w którym jurorką jest dawna wokalistka zespołu O.N.A. Bytomian wówczas dał pokaz gry na... plastikowych wiadrach, czym zrobił wrażenie na Małgorzacie Foremniak i Robercie Kozyrze. Co ciekawe, jego występ nie przekonał Agnieszki Chylińskiej, która podczas castingu zagłosowała na nie. Jak widać historia lubi płatać figle, bo dziś bytomski perkusista gra w jej zespole.

Agnieszka Chylińska swoją ostatnią studyjną płytę wypuściła w 2018 r. Album "Pink Punk" promowany był przez piosenki "Mam zły dzień" oraz "Schiza". W grudniu 2019 r. jurorka "Mam talent" opublikowała jej koncertową płytę "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock", która jest zapisem jej występu przed wielotysięczną publicznością na festiwalu Jurka Owsiaka.

Chylińska Agnieszka

Może Cię zainteresować:

Bytomianin gra w zespole Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka nakręciła nowy teledysk przy ul. Rostka

Autor: Martyna Urban

18/09/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon