W BECEKu odbędzie się spotkanie z Oskarem Podolskim. Bytomianin gra w zespole Agnieszki Chylińskiej

W Bytomskim Centrum Kultury odbędą się warsztaty perkusyjne połączone ze spotkaniem z Oskarem Podolskim. Bytomianin jest perkusistą w zespole Agnieszki Chylińskiej. Wydarzenie zostało podzielone na trzy części, a jego uwieńczeniem będzie osobiste spotkanie z Oskarem Podolskim. Wydarzenie potrwa przez ponad sześć godzin.

Oskar Podolski warsztaty

W sobotę, 18 lutego w BECEKu mieszczącym się na Placu Karin Stanek zorganizowane zostaną warsztaty perkusyjne. W wydarzeniu weźmie udział Oskar Podolski - perkusista grający w zespole Agnieszki Chylińskiej. z którą nagrał złoty album Never Ending Sorry.

Od ponad roku perkusista prowadzi również kanał na YouTubie, na którym edukuje widzów dzieląc się za darmo swoją wiedzą i doświadczeniem w grze na perkusji. Oskar Podolski jest również laureatem nagrody Nauczyciela Roku w plebiscycie Polskich Nagród Perkusyjnych magazynu „Perkusista” oraz założycielem autorskiej szkoły Podolski Drum Studio.

- 18 lutego odbędą się moje kolejne warsztaty w miejscowości Bytom - informuje Oskar Podolski. - Po ostatnich warsztatach pozostał lekki niedosyt - dodaje.

Sześć godzin warsztatów muzycznych z Oskarem Podolskim

Wydarzenie zostało podzielone na trzy bloki tematyczne. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 od części teoretycznej, po przerwie wystartuje część druga - praktyczna. Uwieńczeniem wydarzenia będzie spotkanie z Oskarem Podolskim. Harmonogram:

  • Część I, godzina 10:00 - poruszone zostaną takie tematy jak: Co to jest właściwie rytm i na jakie jego elementy trzeba zwróć uwagę, improwizacja czyli jak łatwo można „bawić” się za garami z podstawową wiedzą, nuty! Wszystko co musisz o nich wiedzieć, żeby przekonać się, że bez nich nie ma postępów oraz wprowadzenie do ćwiczeń na padach i wspólny trening na padach. Czas trwania to około 2,5 godziny. Po bloku tematycznym odbędzie się 30-minutowa przerwa,
  • Część II, godzina 13:00 - kolejny blok: Drums vs Bass czyli pokaz jak ciekawe i inspirujące może być granie podziałów rozpisanych w nutach na bas i perkusję, patent linearny, co to właściwie jest i czy jest Ci to potrzebne, co musisz wiedzieć aby efektywnie ćwiczyć za zestawem, prezentacja perkusji elektronicznej, wyzwanie czyli gramy na dwa zestawy perkusyjne różne zajawki (groovy) + konsultacje z uczestnikami przy zestawie perkusyjnym. Czas trwania to około trzy godziny,
  • Część III, czyli aftermeeting - pora na luźne rozmowy, przybicie piątki z Oskarem, czy też zrobienie sobie wspólnego zdjęcia

Bilety można zakupić na stronie Bytomskiego Centrum Kultury. Przedsprzedaż biletów w cenie 390zł będzie obowiązywała do dnia 31.01.2023. Natomiast cena biletów od dnia 01.02.2023 wzrośnie do kwoty 490zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Drań Agnieszka Chylińska

Może Cię zainteresować:

Premiera nowego utworu Agnieszki Chylińskiej. Klip do piosenki "Drań" nakręcono w Bytomiu

Autor: Martyna Urban

26/01/2023

Chylińska Agnieszka

Może Cię zainteresować:

Bytomianin gra w zespole Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka nakręciła nowy teledysk przy ul. Rostka

Autor: Martyna Urban

18/09/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon