Zaginiona 14-latka z Bytomia odnalazła się… w Niemczech

Czternastoletnia Alicja z Bytomia była poszukiwana od ponad miesiąca. W końcu mundurowi ustalili jej miejsce przebywania i dzięki wsparciu Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji, dziewczyna została odnaleziona na terenie Niemiec.

Bytom Odnaleziono zaginioną 14 latkę

Alicja zaginęła 16 października 2022 r. Dziewczyna wyszła z domu, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Jej matka informowała wtedy, że nastolatka ma zdiagnozowany autyzm w stopniu umiarkowanym. Rodzina podejrzewała, że może przebywać z 33-letnim mężczyzną, na którego nałożono zakaz zbliżania się do Alicji. Przez ponad miesiąc policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili jej intensywne poszukiwania.

- Bytomscy policjanci podczas trwających poszukiwań sprawdzali każdą otrzymaną informację i wykonywali szereg czynności poszukiwawczych. Mundurowi w miniony piątek (18 listopada 2022 r. - red.) ustalili miejsce przebywania zaginionej i dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji, 14-latka została odnaleziona na terenie Niemiec – czytamy w komunikacie bytomskiej policji.

Na każdym etapie prowadzonych poszukiwań, policjanci na bieżąco informowali sąd rodzinny.

Straż Miejska Bytom

Może Cię zainteresować:

Strażnicy Miejscy pomogli w odnalezieniu mężczyzny z autyzmem. Patrol natychmiast udał się miejsce

Autor: Martyna Urban

22/11/2022

Zatrzymanie z narkotykami

Może Cię zainteresować:

Nie chciał iść do więzienia. Wpadł z narkotykami

Autor: Redakcja Bytomski

18/11/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon