Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej. 4 osoby wymagały interwencji ZRM

Na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Wallisa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały radiowozy policji i zastępy straży pożarnej. W momencie przyjazdu służb na miejsce jeden z uczestników wypadku był nieprzytomny. Łącznie cztery osoby wymagały udzielania pomocy medycznej. Ulica Wrocławska została zamknięta.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych marek: Opel i Volkswagen wpłynęło do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu o godzinie 10:16 we wtorek, 15 listopada. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży. Służby udzieliły wykwalifikowanej pomocy medycznej osobie, która w wyniku wypadku została nieprzytomna.

- Na miejscu zjawili się policjanci i trzy zespoły ratownictwa medycznego. Łącznie cztery osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej - wyjaśnia mł. asp. Wojciech Krawczyk, rzecznik prasowy bytomskiej straży pożarnej.

Obecnie nie jest znana tożsamość uczestników wypadku. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane do okolicznego szpitala. Ulica Wrocławska została zamknięta. Objazd został wytyczony przez ul. Wallisa. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 12:13, 15 LISTOPADA

Jak poinformowała Anna Oczkiewicz, rzecznik prasowy bytomskiej komendy, nieprzytomny mężczyzna pomimo reanimacji nie odzyskał funkcji życiowych. Na miejscu trwają czynności. Droga w kierunku centrum miasta jest zakorkowana.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uwaga wypadek

Wypadek motocykla w Bytomiu

Z ostatniej chwili2

Auto UM Bytom uderzyło w kobietę na hulajnodze

Wypadek Mickiewicza Bytom

Zderzenie samochodu z autobusem przy ul. Mickiewicza

upadek z wysokości Bytom

Upadek z wysokości w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich. Lądował helikopter LPR

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji