Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej. 4 osoby wymagały interwencji ZRM

Na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Wallisa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały radiowozy policji i zastępy straży pożarnej. W momencie przyjazdu służb na miejsce jeden z uczestników wypadku był nieprzytomny. Łącznie cztery osoby wymagały udzielania pomocy medycznej. Ulica Wrocławska została zamknięta.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych marek: Opel i Volkswagen wpłynęło do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu o godzinie 10:16 we wtorek, 15 listopada. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży. Służby udzieliły wykwalifikowanej pomocy medycznej osobie, która w wyniku wypadku została nieprzytomna.

- Na miejscu zjawili się policjanci i trzy zespoły ratownictwa medycznego. Łącznie cztery osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej - wyjaśnia mł. asp. Wojciech Krawczyk, rzecznik prasowy bytomskiej straży pożarnej.

Obecnie nie jest znana tożsamość uczestników wypadku. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane do okolicznego szpitala. Ulica Wrocławska została zamknięta. Objazd został wytyczony przez ul. Wallisa. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 12:13, 15 LISTOPADA

Jak poinformowała Anna Oczkiewicz, rzecznik prasowy bytomskiej komendy, nieprzytomny mężczyzna pomimo reanimacji nie odzyskał funkcji życiowych. Na miejscu trwają czynności. Droga w kierunku centrum miasta jest zakorkowana.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon