Dzień jak co dzień w bytomskich Miechowicach. W przerwie kierowca zaczął... żonglować piłkami

Kierowca autobusu w Miechowicach postanowił spędzić nietypowo przerwę w pracy. Podczas postoju na pętli autobusowej w Bytomiu Miechowicach wykonał pokaz żonglerki piłkami. Nagranie z tego zdarzenia szybko stało się viralem na Tik-Toku.

Tik-Tok
Kierowca autobusu Bytom

Kierowca bytomskiego autobusu zaskoczył. Tym razem pozytywnie

Na co dzień linia 623 kursuje między przystankami Bytom Dworzec a Miechowice Pętla przez Karb. Podczas jednego z kursów kierowca postanowił urozmaicić sobie przerwę na miechowickiej pętli i zaczął żonglować piłkami.

Sytuację zauważył młody pasażer, który nagrał pokaz w wykonaniu kierowcy. Widzimy na nim mężczyznę w średnim wieku, który wraz z młodzieżą podaje sobie piłkę, wykonując przy tym robiące wrażenie żonglerki i techniki, przypominające umiejętności co najmniej na poziomie Roberta Lewandowskiego. Krótkie wideo przedstawia, że kierowca za młodu był pasjonatem naszego sportu narodowego. Zobaczcie sami:

Tożsamość kierowcy nie została podana. Jedynymi informacjami, które zostały przedstawione to fakt, że kieruje linią 623. Reakcje internautów były spójne. Kierowca zrobił na nich pozytywne wrażenie.

- "Jeden z powodów dla których kocham Miechowice", "fifa street normalnie", "brazylijskie korzenie", "Dobrze spędzony przerwa" - czytamy w komentarzach.

Remont Miechowice

Może Cię zainteresować:

W Miechowicach rozpoczyna się remont dróg. Utrudnienia w ruchu potrwają przez 2 tygodnie

Autor: Redakcja Bytomski

08/08/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon