Jeden Empik to za mało. W Bytomiu otworzą drugi

Salon Empik w Agorze Bytom jeszcze pachnie świeżością, a lada dzień w naszym mieście rozpocznie działalność kolejny. Z tej okazji klienci mogą liczyć na specjalne promocje.

Empik stroszek

Empik ma długą historię w Bytomiu. Starsi mieszkańcy pamiętają jeszcze, że w czasach PRL ogromna księgarnia i kawiarnia Empika mieściła się w pawilonie u stóp wieżowca naprzeciwko Opery Śląskiej, natomiast nieco młodsze pokolenie już w wolnej Polsce kupowało książki i prasę w salonach przy ulicy Dworcowej i Rynku. W późniejszych latach sieć przeniosła się do CH Plejada, ale wraz z wybuchem pandemii tamtejszy salon został zamknięty, a Bytom na kilka lat stał się jednym z największych miast w Polsce, gdzie nie było żadnego Empika.

To na szczęście uległo zmianie 29 września, gdy sieć powróciła do naszego miasta otwierając nowy salon w CH Agora. Nie minął jeszcze miesiąc od tego czasu, a w parku handlowym Stary Stadion przy ul. Strzelców Bytomskich zostanie uruchomiony drugi punkt.

- Na półkach sklepu o powierzchni blisko 190 m. kw. można znaleźć nowości wydawnicze, literackie i muzyczne bestsellery, TOPowe planszówki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. W ofercie nie brakuje też gadżetów z unikalnych kolekcji własnych Empiku oraz ciekawych propozycji prezentowych. Również i w tym Empiku Bytomianie mogą skorzystać z komfortowego rozwiązania – rezerwacji produktu online i odbioru w salonie już po 2 godzinach. Mogą również odbierać zamówienia złożone przez na Empik.com w opcji ekodostawy – bez żadnych opakowań i wypełniaczy - informuje biuro prasowe Empiku.

Działalność drugiego salonu w Bytomiu zostanie zainaugurowana w piątek, 27 października. Z tej okazji do 28 października będzie obowiązywać 50% rabat na drugi tańszy produkt z kategorii: książka, muzyka, zabawka, art.papiernicze, dekoracje i gadżety. Ponadto zostanie rozdanych 300 voucherów od Empik Foto na 30 odbitek każdy, a pięćdziesięciu pierwszych klientów, którzy zrobią zakupy za min. 80 zł, otrzyma roczną subskrypcję programu Empik Premium z szerokim pakietem korzyści. To m.in. stała zniżka 15% na zakupy w salonie, do -20% na Empik.com, dedykowane promocje czy dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.

Empik na Stroszku będzie czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.

Rozbudowa stary stadion

Może Cię zainteresować:

Park handlowy na Stroszku się rozrasta. Jakie sklepy powstaną w miejscu starego stadionu?

Autor: Daniel Lekszycki

18/09/2023

Empik bytom agora

Może Cię zainteresować:

Empik powstaje w Galerii Agora w Bytomiu. Wraca do naszego miasta po kilkuletniej przerwie

Autor: Katarzyna Pachelska

14/09/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon