Krwawa libacja w centrum Bytomia. Napastnik ugodził nożem mężczyznę, a kolejnego, wspólnie ze znajomą, pobił

Mocno zakrapiana impreza w mieszkaniu w centrum Bytomia skończyła się awanturą. 23-letni wspólnie ze znajomą pobił jednego ze współbiesiadników, a potem rzucił się z nożem na kolejnego. Krewka para została zatrzymana. Mężczyznę aresztowano na trzy miesiące.

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w centrum Bytomia. W jednym z mieszkań kobieta i trzech mężczyzn spożywali alkohol. W trakcie imprezy doszło pomiędzy nimi do kłótni, podczas której 33-latek i jego o rok starszy kolega ubliżali i wyzywali kobietę. W jej obronie stanął 23-latek, który wspólnie z obrażaną kobietą dotkliwie pobił 34-latka.

Krwawa libacja w centrum Bytomia

Następnie młody mężczyzna zaatakował nożem 33-latka, zadając mu dwa ciosy w klatkę piersiową. Po całym zdarzeniu sprawcy zbiegli z miejsca przestępstwa. Po pewnym czasie kobietę ruszyło sumienie i zadzwoniła na numer alarmowy i poprosiła o pomoc dla kolegów.

Do mieszkania zostały skierowane zespoły ratownictwa medycznego, a dyżurny bytomskiej komendy natychmiast wysłał tam policjantów. Pokrzywdzeni zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, którzy wspólnie z policjantami Komisariatu Policji III w Bytomiu ustalili miejsce pobytu oraz zatrzymali podejrzanych. Para agresorów została osadzona w policyjnym areszcie.

23-latek został aresztowany na trzy miesiące

Kobiecie przedstawiono zarzut pobicia, a 23-latkowi - zarzut pobicia i usiłowania zabójstwa.

Na czas trwającego postępowania podejrzana została objęta policyjnym dozorem, a młody mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zatrzymanie bytom

Może Cię zainteresować:

Bytom. Miał trzy zakazy prowadzenia pojazdów, mimo tego dalej jeździł. Wpadł w ręce bytomskiej policji

Autor: Katarzyna Pachelska

17/06/2024

Policjant lewe papierosy

Może Cię zainteresować:

Naraził państwo na straty. Miał w mieszkaniu setki paczek papierosów bez akcyzy

Autor: Redakcja Bytomski

17/06/2024

Pieniadze i narkotyki

Może Cię zainteresować:

Zrobili włam. Wpadli z zabronionymi substancjami

Autor: Redakcja Bytomski

12/06/2024

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon