Pijany bytomianin szalał w Tarnowskich Górach. Zniszczył m.in. wyposażenie klubu sportowego

Nie wiadomo, co odbiło pewnemu mieszkańcowi Bytomia (poza tym, że był pijany), który zdemolował w Tarnowskich Górach budynek klubu sportowego i samochód stojący na parkingu.

Policja Śląska
Mieszkaniec Bytomia zatrzymany w Tarnowskich Górach

Tarnogórscy policjanci zatrzymali chuligana, który zniszczył wyposażenie w jednym z budynków klubu sportowego w Tarnowskich Górach. Pijany mieszkaniec Bytomia zdewastował także jeden z zaparkowanych przed budynkiem pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 5 marca 2022 r. Rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że w budynku klubu sportowego TS Gwarek przy ulicy Wojska Polskiego mężczyzna niszczy jego wyposażenie. Mundurowi szybko namierzyli wandala. Okazało się, że chwilę wcześniej 22-letni mieszkaniec Bytomia wszedł do budynku klubu i zaczął demolować jego wnętrze.

Gdy po wszystkim wyszedł na zewnątrz, wybił jeszcze przednią szybę i zniszczył pokrywę silnika w zaparkowanej tam skodzie. Zgodnie z przypuszczeniami policjantów okazało się, że mężczyzna był pijany, miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

22-latek odpowie za zniszczenie mienia wartego 18 tysięcy złotych. Sprawca przyznał się do winy. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Czytaj też:

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon