Tragedia na torach
Rano, około 9:30 kierownik pociągu jadącego z Chorzowa do Bytomia zawiadomił służby ratunkowe przez numer alarmowy 112 o potrąceniu człowieka. Wypadek miał miejsce na linii 131, w rejonie ulicy Rostka, zaledwie kilkaset metrów od dworca kolejowego.
Według wstępnych ustaleń mężczyzna miał wtargnąć na tory bezpośrednio pod przejeżdżający pociąg. Potrącenie miało skutek śmiertelny. Okoliczności zdarzenia są badane przez Prokuraturę Rejonową w Bytomiu.
W wyniku prowadzonych czynności przez śledczych nastąpiły utrudnienia w kursowaniu pociągów w Bytomiu.
Może Cię zainteresować:
Polonia Bytom musi zapłacić za fuszerkę na Olimpie. Sąd stanął po stronie wykonawcy
Może Cię zainteresować:
Wielka dziura w basenie. Szkody górnicze zepsuły sezon letni w Bytomiu
Może Cię zainteresować:
