Policja bytomska ma dwa nowe nieoznakowane radiowozy. Już jeżdżą po Bytomiu

Bytomska policja chwali się, że weszła w posiadanie dwóch nieoznakowanych radiowozów. I w dodatku są one dofinansowane ze środków finansowych przekazanych przez urząd miejski.

Śląska Policja
Samochody policyjne

Już dziś na ulice naszego miasta wyjadą dwa nowe nieoznakowane radiowozy. Niestety, policja nie chce zdradzić, jakiej marki są to pojazdy (zdjęcie do artykułu jest jedynie ilustracyjne - nie pokazuje tych konkretnie samochodów, tylko auta kupione przez policję wojewódzką jakiś czas temu).

Zakup radiowozów był możliwy dzięki umowie sponsoringowej ze środków budżetowych policji oraz środków finansowych w połowie przekazanych przez Urząd Miejski Bytomia.

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski podczas spotkania wigilijnego, które miało miejsce 20 grudnia 2022 r. w bytomskiej komendzie, podziękował prezydentowi Bytomia za dofinansowanie zakupu radiowozów i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.

Nowe samochody trafiły na komisariat trzeci i do Wydziału Kryminalnego, gdzie posłużą policjantom w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych.

Pożar Bytom Stolarzowice

Może Cię zainteresować:

Pożar w Bytomiu Stolarzowicach. Czerwoną łunę było widać z daleka. Zapalił się samochód i później cały garaż

Autor: Katarzyna Pachelska

21/12/2022

Reportaż TVN "Uwaga!"

Może Cię zainteresować:

"Uwaga!" TVN o 14-letniej Alicji z Bytomia, która uciekła z domu. Policja bytomska: To nierzetelne informacje

Autor: Katarzyna Pachelska

10/12/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon