7 oC
Cóż... Bywało lepiej.
Po sieci zaczęły krążyć plotki o planowanej likwidacji miejskiego szpitala przy ulicy Żeromskiego. Do sprawy odniósł się prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.