Techno przyjęło się w zabytkowej poczcie. Będzie kolejna impreza

Historyczny budynek starej poczty w Bytomiu okazał się być świetnym miejscem do organizacji raveów. Bilety na listopadowe wydarzenie w tym miejscu wyprzedały się na ponad tydzień przed imprezą. W grudniu czeka nas powtórka.

20 listopada muzyka techno wypełniła surowe wnętrza hali stojącej na tyłach dawnej Poczty Głównej przy ulicy Piekarskiej. Swoje sety zaprezentowali DJ-e, którzy spotkali się z najlepszym odbiorem publiczności podczas ASID Festival w Katowicach: Naked Relaxing, Hatelove, Water Please, Pawel, Nvysn oraz Petza.

Nim jeszcze został zaprezentowany pełen line up imprezy, ta już cieszyła się wręcz niespotykanym - jak na bytomskie warunki - zainteresowaniem. Biletów zabrakło już na 11 dni przed wydarzeniem, a ci, którym nie udało się ich kupić, próbowali na różne sposoby zdobyć upragnioną wejściówkę.

Długa kolejka do wejścia do klubu w Bytomiu to też dawno niezaobserwowane zjawisko, a podczas listopadowego ravu miało właśnie miejsce. Ostatecznie w hali starej poczty bawiło się tej nocy ok. 600 osób aż przez ponad 9 godzin. Ostatni imprezowicze opuścili zabytkowe wnętrza po siódmej rano.

Historia lubi się powtarzać

Pierwsza impreza w Poczcie Głównej nazwano "Geschichte", czyli "historia". Bez wątpienia na długo pozostanie w pamięci osób, które brały w niej udział. Historia jednak się powtórzy, bo organizatorzy z inicjatywy ASID. postanowili zorganizować Geschichte 2 już za niecałe dwa tygodnie - 18 grudnia. Sprzedaż biletów już ruszyła i lepiej się śpieszyć, bo pierwszej doby zeszło jeszcze więcej wejściówek, niż poprzednim razem. Szczegóły programu grudniowego wydarzenia zostaną podane wkrótce.

- Chcemy Was zaskoczyć pod wieloma względami, przede wszystkim nową scenografią. Jedno jest pewne, czeka Was solidna dawka emocji, które przerosną Was na pewno. Nie zwlekajcie, nie czekajcie, bez zbędnego „ale…”, czyńcie przygotowania i nastrajajcie się do odwiedzenia po raz kolejny Bytomskiej Poczty Głównej - zachęcają organizatorzy

Więcej informacji można znaleźć na stronie imprezy na Facebooku.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon