Techno wraca do starej Poczty

Wielka i głośna impreza techno ponownie odbędzie się w zabytkowych wnętrzach starej Poczty przy ulicy Piekarskiej. Jak zapowiadają organizatorzy, to będzie już koniec wydarzeń w tym miejscu... w dotychczasowej formule.

ASID
Geschichte2

"Geschichte", czyli "historia" ma taką cechę, że zawsze ma swój początek i koniec. W tym przypadku dzieje imprez w surowej przestrzeni dawnej sortowni dobiegają końca w takiej formie, jaką znają ich uczestnicy, którzy bawili się tam w listopadzie i styczniu.

"Geschichte" to właśnie nazwa całonocnych rave'ów organizowanych przez kolektyw ASID w kompleksie pocztowym przy ul. Piekarskiej. Pierwsze wydarzenie organizowane na jesieni wyprzedało się w ekspresowym tempie. Druga odsłona też spotkała się wielkim zainteresowaniem, przyciągając do Bytomia ludzi z całego regionu.

W sobotę, 12 marca odbędzie się trzecia i ostatnia impreza spod znaku "Geschichte". Bramy dawnej sortowni zostaną otwarte o 22:30, a kolejni dj-e będą grać aż do 7:00 rano.

- Spodziewajcie się kolejnej unikalnej scenografii, która wyniesie Wasze doznania na inny poziom. Niezmiennie będzie szybko i mocno - mury sortowni wypełnią dźwięki ciężkiego techno, a parkiet rozgrzeje się do czerwoności - zapowiadają organizatorzy.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon