Wesoła Pszczółka zawita do Bytomia. Będzie można zdobyć swój własny hotel dla owadów

Już w najbliższy piątek, 22 lipca 2022 r. w markecie Selgros Cash&Carry w Bytomiu będzie można spotkać Wesołą Pszczółkę. Tego dnia w markecie będzie można zdobyć swój własny hotel dla owadów oraz inne nagrody.

Pixabay
Pszczoła (zdjęcie ilustracyjne)

Wesoła Pszczółka zawita w piątek, 22 lipca 2022 r. do marketu Selgros Cash&Carry w Bytomiu.

- Jako producent środków na owady, jesteśmy świadomi problemu jakim jest niska świadomość ekologiczna. Produkując środki chemiczne, wśród naszych produktów zawsze mamy odpowiednik ekologiczny, który jest równie skuteczny. Akcja “Wesoła Pszczółka w trasie” organizowana jest w 5 miastach w Polsce w sieciach Selgros Cash&Carry. Chcemy poprzez to wydarzenie zwrócić uwagę na ekologię - mówi Paweł Zabilski z VACO Retail.

Podczas wydarzenia każda osoba, która kupi tego dnia produkt ekologiczny marki VACO otrzyma darmowy słoik miodu, dla osób kupujących produkty za kwotę minimum 39 zł czekają hotele dla owadów. Dla najmłodszych gości sklepu przygotowano kącik z ekologicznymi kolorowankami, a wielka chodząca maskotka pszczoły będzie zachęcać klientów do wyboru ekologicznych rozwiązań do walki z owadami.

Akcja odbędzie się w najbliższy piątek (22.07) w godzinach 10:00 – 16:00 w markecie Selgros Cash&Carry w Bytomiu (ul. Chorzowska 88).

Bytom Stroszek linia do modernizacji

Może Cię zainteresować:

Rusza remont linii tramwajowej z centrum Bytomia na Stroszek

Autor: Michał Wroński

19/07/2022

Plenerowe bckino na rynku

Może Cię zainteresować:

Wystartowało kino letnie. Pokazy odbędą się też w dzielnicach Bytomia

Autor: Daniel Lekszycki

17/07/2022

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon