Lidl będzie mieć 7. sklep w Bytomiu. Do Biedronki mu jeszcze daleko

Lidl powiększy sieć sklepów w Bytomiu, jednak by dogonić konkurencyjną Biedronkę, musiałby podwoić liczbę swoich punktów w naszym mieście. Jutro otwarcie siódmej placówki, a kolejna już się buduje.

Depositphotos
Wnetrze lidla

Nowy bytomski Lidl zostanie otwarty w parku handlowym S1, który powstał w miejscu dawnego hipermarketu Tesco przy ul. Chorzowskiej 86. Pierwsi klienci będą mogli z niego skorzystać już w czwartek, 6 czerwca o godzinie 6:00.

To będzie jeden z największych obiektów niemieckiej sieci w naszym mieście. Sama sala sprzedaży ma powierzchnię 1351 mkw. Lidl chwali się wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, w tym m.in. odzysku ciepła z lad chłodniczych oraz pomp ciepła.

W nowym sklepie będzie pracować 20 osób. Placówka będzie czynna w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

Sieć zapowiada, że w nowo otwartych sklepach klienci znajdą artykuły w niskich cenach. W obiekcie przy ul. Chorzowskiej nie zabraknie świeżych owoców i warzyw, pieczywa, wędlin, nabiału, kosmetyków, odzieży oraz produktów przemysłowych.

Oprócz Lidla w parku handlowym S1 w Bytomiu w ciągu ostatnich tygodni otwarto następujące sklepy: Action, Dealz, Pepco, Maxi Zoo, Woolworth, Smyk, Euro RTV AGD, Tedi i Apteka DOZ. Na otwarcie czekają jeszcze: Sinsay, Martes Sport, Media Expert, Hebe i Rossmann.

Lidl buduje kolejny sklep w Bytomiu

To nie koniec inwestycji Lidla w naszym mieście. Obecnie trwa budowa ósmego sklepu tej sieci w Bytomiu. Inwestycja jest realizowana na terenie pomiędzy ulicami Tarnogórską i Strzelców Bytomskich, gdzie dawniej również mieścił się supermarket Tesco (wcześniej LiderPrice). Prace budowlane mają potrwać do września. Ostateczny termin otwarcia nie został jeszcze ogłoszony.

Budowa lidla w miejscu tesco

Może Cię zainteresować:

Na Tarnogórską w Bytomiu wróci supermarket. Powstanie tam, gdzie Tesco

Autor: Daniel Lekszycki

01/03/2024

Ortofotomapa hipermarketu przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu

Może Cię zainteresować:

Bytom/Chorzów: PRL-owski gigant handlowy... który nie powstał

Autor: Daniel Lekszycki

12/01/2024

Park handlowy s1 bytom

Może Cię zainteresować:

Park handlowy przy Chorzowskiej. Pierwsze sklepy już otwarte!

Autor: Daniel Lekszycki

26/04/2024

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon