Centrum logistyczne przy ul. Węglowej jednak powstanie. W Bytomiu zainwestuje oponiarski gigant Latex Opony
Wielu mieszkańców zdążyło już zwątpić w plany budowy ogromnego centrum logistycznego w Dąbrowie Miejskiej. Tymczasem firma Panattoni poinformowała o podpisaniu umowy na jego dzierżawę ze spółką Latex Opony. Obiekt przy ulicy Węglowej ma zacząć działać już za rok.