7 oC
Cóż... Bywało lepiej.
Polonia Bytom wejdzie w nowy sezon z nowym trenerem. Zespół poprowadzi Konrad Gerega, który w ostatnim czasie odpowiadał za drugą drużynę Łódzkiego Klubu Sportowego.